Antrenör
Gökhan Gül
Gökhan Gül'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Gül antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 43 | 4 | 6 | 4 | %9,3 | %32,6 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.08.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| 2024 | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| 2023 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| 2022 | 18 | 1 | 2 | 1 | %5,6* | %22,2* |
| 2021 | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| 2020 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 25 | 2 | 4 | 2 | %8,0* | %32,0* |
| İzmir | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Kocaeli | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 1 | 2 | 2 | %6,3* | %31,3* |
| Sentetik · Normal | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 2 | 3 | 1 | 2/9 | 6/9 |
| 1201–1600 m | 28 | 2 | 3 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 31 | 3 | 5 | 2 | %9,7 | %32,3 |
| İngiliz | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 16 | 3 | 2 | 1 | %18,8* | %37,5* |
| Şartlı | 12 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Handikap | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Ember Son | H. Karataş | 5/10 | 2,40 |
| 13.04.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Toprak Tutkusu | A. Ceylan | 2/12 | 3,60 |
| 13.04.2025 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Dea Fortuna | E. Aktuğ | 9/11 | 21,40 |
| 28.02.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Toprak Tutkusu | A. Ceylan | 1/12 | 7,50 |
| 26.10.2024 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Toprak Tutkusu | M. Çiçek | 13/15 | 10,05 |
| 24.09.2024 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Toprak Tutkusu | E. Bozdağ | 4/8 | 2,65 |
| 24.05.2024 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Durusoy | H. Çizik | 3/11 | 6,30 |
| 14.05.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Titanoboa | A. Yıldız | 5/8 | 8,30 |
| 30.04.2024 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Titanoboa | E. Bozdağ | 3/7 | 14,55 |
| 11.04.2024 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Dea Fortuna | E. Bozdağ | 6/9 | 16,50 |
| 11.04.2024 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Titanoboa | M. Çelik | 5/7 | 5,20 |
| 11.04.2024 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Sprezzatura | E. Bozdağ | 3/9 | 1,55 |
| 22.03.2024 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Sprezzatura | M. Çelik | 2/13 | 2,25 |
| 22.03.2024 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Dea Fortuna | M. Çelik | 5/13 | 14,40 |
| 10.10.2023 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Titanoboa | M. Çelik | 1/9 | 2,70 |
| 06.08.2023 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Titanoboa | M. Çiçek | 5/6 | 3,25 |
| 21.05.2023 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Titanoboa | V. Abiş | 4/7 | 2,55 |
| 30.11.2022 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Toprak Tutkusu | Ö. Yıldırım | 2/12 | 3,15 |
| 27.11.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Öztaha | B. Mırık | 7/13 | 9,35 |
| 19.11.2022 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Toprak Tutkusu | A. Sözen | 4/14 | 3,55 |
Sık sorulanlar
Gökhan Gül bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökhan Gül'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.08.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.