Antrenör
Fırat Polat
Fırat Polat'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fırat Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 95 | 8 | 8 | 17 | %8,4 | %34,7 | −%64,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.04.2021, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 65 | 6 | 5 | 12 | %9,2 | %35,4 |
| 2020 | 30 | 2 | 3 | 5 | %6,7 | %33,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 57 | 4 | 5 | 10 | %7,0 | %33,3 |
| Adana | 17 | 2 | 0 | 2 | %11,8* | %23,5* |
| Elazığ | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Diyarbakır | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 74 | 7 | 7 | 10 | %9,5 | %32,4 |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %41,7* |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 0 | 2 | 6 | %0,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 28 | 2 | 3 | 4 | %7,1* | %32,1* |
| 1601–2000 m | 45 | 6 | 3 | 7 | %13,3 | %35,6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 53 | 6 | 4 | 9 | %11,3 | %35,8 |
| İngiliz | 42 | 2 | 4 | 8 | %4,8 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 31 | 2 | 5 | 7 | %6,5 | %45,2 |
| Şartlı | 27 | 3 | 2 | 3 | %11,1* | %29,6* |
| Handikap | 24 | 3 | 0 | 3 | %12,5* | %25,0* |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0/6 | 3/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Yavuzum | H. Polat | 1/9 | 1,55 |
| 01.04.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Suzi Gold | Y. Cengiz | 1/10 | 4,45 |
| 29.03.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Çivici | E. Kılık | 9/16 | 9,95 |
| 29.03.2021 | Şanlıurfa | KV-8 | 1900 Kum | Öz Kardaş | M. Doğan | 3/11 | 32,25 |
| 25.03.2021 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Çakırsultan | M. Işık | 14/18 | 7,35 |
| 25.03.2021 | Şanlıurfa | KV-8 | 1900 Kum | Danedane | H. Akkaya | 3/10 | 4,70 |
| 25.03.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | West Grove | M. Canpolat | 6/16 | 5,65 |
| 25.03.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Texas Mahir | E. Kılık | 11/16 | 22,50 |
| 23.03.2021 | Adana | Şartlı 5 | 1900 Kum | Taşıyıcı | A. Çelik | 1/6 | 4,70 |
| 22.03.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Dont Panic | E. Kılık | 3/13 | 9,35 |
| 22.03.2021 | Şanlıurfa | KV-7 | 1800 Kum | Çivici | R. Doğan | 6/12 | 4,00 |
| 22.03.2021 | Şanlıurfa | KV-7 | 1800 Kum | Yıldızabakan | N. Altın | 3/12 | 4,00 |
| 22.03.2021 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Merve Ana | A. Çankaya | 13/15 | 25,15 |
| 22.03.2021 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1800 Kum | Prenses Golda | E. Kılık | 1/13 | 6,70 |
| 21.03.2021 | Adana | Şartlı 3 | 1400 Kum | Engerek | V. Demir | 11/12 | 9,90 |
| 20.03.2021 | Adana | Handikap 15 | 1400 Kum | Moskovaateşi | V. Demir | 6/18 | 20,45 |
| 20.03.2021 | Adana | Maiden | 1900 Kum | Atik Yıldız | M. Özdemir | 3/8 | 2,80 |
| 18.03.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Suzi Gold | Y. Cengiz | 8/15 | 2,55 |
| 18.03.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Yavuzum | A. Akdemir | 3/15 | 2,55 |
| 15.03.2021 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Çakırsultan | M. Işık | 6/17 | 30,60 |
Sık sorulanlar
Fırat Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fırat Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.04.2021, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.