Jokey
Ersin Kılık
Ersin Kılık son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ersin Kılık jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 673 | 75 | 83 | 85 | %11,1 | %36,1 | −%13,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 03.04.2022, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| 2021 | 255 | 25 | 34 | 26 | %9,8 | %33,3 |
| 2020 | 407 | 49 | 49 | 56 | %12,0 | %37,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 329 | 48 | 52 | 47 | %14,6 | %44,7 |
| Şanlıurfa | 209 | 17 | 20 | 24 | %8,1 | %29,2 |
| Diyarbakır | 116 | 8 | 8 | 13 | %6,9 | %25,0 |
| Adana | 18 | 2 | 3 | 1 | %11,1* | %33,3* |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 596 | 64 | 71 | 79 | %10,7 | %35,9 |
| Kum · Nemli | 41 | 4 | 6 | 2 | %9,8 | %29,3 |
| Kum · Islak | 33 | 7 | 6 | 4 | %21,2 | %51,5 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 302 | 42 | 32 | 34 | %13,9 | %35,8 |
| 1201–1600 m | 161 | 21 | 25 | 21 | %13,0 | %41,6 |
| 1601–2000 m | 204 | 12 | 25 | 30 | %5,9 | %32,8 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 356 | 34 | 47 | 46 | %9,6 | %35,7 |
| İngiliz | 317 | 41 | 36 | 39 | %12,9 | %36,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2022 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1900 Kum | Reber | A. Akıl | 9/10 | 4,65 |
| 21.02.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 2000 Kum | Sancak Çiçeği | F. Akıl | 12/14 | 12,90 |
| 21.02.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Borçkalı | E. Altın | 8/10 | 17,20 |
| 20.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Bertifırtınası | F. Akıl | 4/10 | 17,45 |
| 20.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Gürgök | M. Karalı | 3/9 | 15,95 |
| 20.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 2000 Kum | Tatvan Beyi | B. Fahrioğlu | 3/8 | 3,25 |
| 20.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1800 Kum | Piltan | B. Fahrioğlu | 5/5 | 12,85 |
| 13.02.2022 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Rodi Baba | F. Akıl | 3/15 | 10,80 |
| 13.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Interceptor | F. Bakır | 7/9 | 4,45 |
| 13.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Yarbaşı | Y. Baysal | 4/8 | 12,30 |
| 13.02.2022 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Aslan Adam | M. Karalı | 1/9 | 5,60 |
| 28.12.2021 | Adana | KV-7 | 1200 Kum | Gold Fist | F. Bakay | 8/8 | 11,60 |
| 23.12.2021 | Şanlıurfa | KV-8 | 1700 Kum | Kızıltuğ | M. Gündüz | 15/15 | 21,80 |
| 21.12.2021 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Efe Ahmet | F. Akıl | 2/13 | 22,75 |
| 21.12.2021 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1800 Kum | Hazimesultan | M. Karalı | 9/10 | 6,30 |
| 21.12.2021 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Sekreterya | A. Karakurt | 5/12 | 7,70 |
| 14.12.2021 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | King Kaan | F. Akıl | 7/8 | 16,30 |
| 14.12.2021 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Leydi Esperanza | R. Barman | 11/12 | 5,70 |
| 14.12.2021 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Interceptor | F. Bakır | 5/8 | 2,40 |
| 07.12.2021 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Gold Fist | F. Bakay | 1/12 | 9,50 |
Sık sorulanlar
Ersin Kılık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ersin Kılık bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 03.04.2022, Diyarbakır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.