Antrenör
Ferhat İçsel
Ferhat İçsel'ın atları son 12 ayda 2 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 1 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (1 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferhat İçsel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | – |
| 2020'den bu yana | 246 | 18 | 14 | 21 | %7,3 | %21,5 | −%39,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.12.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 | 3 | 3 | 2 | %9,7 | %25,8 |
| 2024 | 36 | 1 | 1 | 5 | %2,8 | %19,4 |
| 2023 | 38 | 3 | 2 | 4 | %7,9 | %23,7 |
| 2022 | 54 | 2 | 1 | 7 | %3,7 | %18,5 |
| 2021 | 59 | 5 | 5 | 3 | %8,5 | %22,0 |
| 2020 | 28 | 4 | 2 | 0 | %14,3* | %21,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şartlı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 147 | 7 | 9 | 14 | %4,8 | %20,4 |
| Bursa | 62 | 10 | 4 | 6 | %16,1 | %32,3 |
| İstanbul | 23 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| İzmir | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 156 | 11 | 9 | 16 | %7,1 | %23,1 |
| Kum · Nemli | 27 | 2 | 1 | 1 | %7,4* | %14,8* |
| Çim · Normal | 19 | 1 | 3 | 2 | %5,3* | %31,6* |
| Sentetik · Normal | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 1 | 3 | 4 | %2,9 | %23,5 |
| 1201–1600 m | 90 | 3 | 5 | 9 | %3,3 | %18,9 |
| 1601–2000 m | 111 | 11 | 6 | 8 | %9,9 | %22,5 |
| 2001+ m | 11 | 3 | 0 | 0 | %27,3* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 171 | 12 | 9 | 13 | %7,0 | %19,9 |
| Arap | 75 | 6 | 5 | 8 | %8,0 | %25,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 134 | 9 | 7 | 8 | %6,7 | %17,9 |
| Şartlı | 72 | 7 | 4 | 6 | %9,7 | %23,6 |
| Maiden | 29 | 2 | 2 | 5 | %6,9* | %31,0* |
| KV-6 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Midnight Bourbon | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Kum | Midnight Bourbon | U. Levent | 6/6 | 19,45 |
| 10.11.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Midnight Bourbon | E. Bozdağ | 1/7 | 8,95 |
| 31.10.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Çim | Midnight Bourbon | C. Altun | 1/11 | 8,25 |
| 21.10.2025 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Midnight Bourbon | A. Yıldız | 11/13 | 8,50 |
| 17.10.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Mavişin Kızı | C. Altun | 11/14 | 24,70 |
| 03.10.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Midnight Bourbon | C. Altun | 5/12 | 9,00 |
| 03.10.2025 | Bursa | Handikap 17 | 2200 Çim | Egetay | E. Bozdağ | 5/11 | 11,10 |
| 24.09.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Mavişin Kızı | M. Keçeci | 12/13 | 5,40 |
| 19.09.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Midnight Bourbon | B. Çığla | 7/16 | 60,80 |
| 09.09.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Çim | Mavişin Kızı | M. Çelik | 3/8 | 13,80 |
| 02.09.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1800 Kum | Midnight Bourbon | S. Tırpan | 6/6 | 10,00 |
| 01.09.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Mavişin Kızı | M. Bilgin | 7/14 | 5,20 |
| 14.08.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Midnight Bourbon | İ. Söğüt | 6/6 | 6,90 |
| 12.08.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Mavişin Kızı | E. Bozdağ | 9/12 | 8,05 |
| 07.08.2025 | Kocaeli | Handikap 17 | 1400 Kum | Şen Akyüz | N. Şen | 5/7 | 13,25 |
| 24.07.2025 | Kocaeli | Handikap 16 | 1700 Kum | Midnight Bourbon | İ. Söğüt | 2/8 | 17,35 |
| 22.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Mavişin Kızı | A. Yıldız | 3/15 | 8,95 |
| 08.07.2025 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Mavişin Kızı | C. Altun | 2/11 | 5,05 |
| 08.07.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Midnight Bourbon | O. Atmaca | 4/6 | 16,95 |
| 17.06.2025 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Mavişin Kızı | O. Atmaca | 6/13 | 6,95 |
Sık sorulanlar
Ferhat İçsel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ferhat İçsel'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.12.2025, İstanbul.
Ferhat İçsel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 1 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.