Antrenör
Çetin Özdil
Çetin Özdil'ın atları son 12 ayda 18 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (18 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Özdil antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 5 | 0 | 2 | %29,4* | %41,2* | – |
| Son 12 ay | 18 | 5 | 0 | 2 | %27,8* | %38,9* | – |
| 2020'den bu yana | 474 | 56 | 52 | 44 | %11,8 | %32,1 | −%13,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 17 | 5 | 0 | 2 | %29,4* | %41,2* |
| 2025 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2024 | 54 | 4 | 2 | 3 | %7,4 | %16,7 |
| 2023 | 129 | 16 | 16 | 12 | %12,4 | %34,1 |
| 2022 | 108 | 9 | 15 | 9 | %8,3 | %30,6 |
| 2021 | 116 | 15 | 15 | 17 | %12,9 | %40,5 |
| 2020 | 49 | 7 | 4 | 1 | %14,3 | %24,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 18 | 5 | 0 | 2 | %27,8* | %38,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 15 | 5 | 0 | 2 | %33,3* | %46,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| 1601–2000 m | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 16 | 5 | 0 | 2 | %31,3* | %43,8* |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 5 | 0 | 1 | %41,7* | %50,0* |
| Şartlı | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 348 | 37 | 39 | 28 | %10,6 | %29,9 |
| Kocaeli | 54 | 7 | 10 | 7 | %13,0 | %44,4 |
| İzmir | 42 | 12 | 1 | 6 | %28,6 | %45,2 |
| İstanbul | 29 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %17,2* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 304 | 33 | 35 | 31 | %10,9 | %32,6 |
| Çim · Normal | 72 | 6 | 7 | 4 | %8,3 | %23,6 |
| Kum · Nemli | 28 | 7 | 1 | 3 | %25,0* | %39,3* |
| Sentetik · Normal | 22 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Islak | 17 | 5 | 4 | 1 | %29,4* | %58,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 70 | 10 | 9 | 5 | %14,3 | %34,3 |
| 1201–1600 m | 237 | 29 | 25 | 24 | %12,2 | %32,9 |
| 1601–2000 m | 136 | 14 | 16 | 11 | %10,3 | %30,1 |
| 2001+ m | 31 | 3 | 2 | 4 | %9,7 | %29,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 279 | 33 | 29 | 25 | %11,8 | %31,2 |
| Arap | 195 | 23 | 23 | 19 | %11,8 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 238 | 28 | 27 | 16 | %11,8 | %29,8 |
| Şartlı | 113 | 16 | 12 | 15 | %14,2 | %38,1 |
| Maiden | 82 | 10 | 8 | 6 | %12,2 | %29,3 |
| KV-6 | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| Satış | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| KV-8 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| KV-7 | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 6 | 4 | 0 | 0 | 4/6 | 4/6 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ç. Taşcı | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| C. Paso | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| R. Ketme | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Turan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| G. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Tokaçoğlu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Datça Rüzgarı | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| F Thirty Five | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Blue Reflection | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| Deliboz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Datça Rüzgarı | Y. Gökçe | 8/15 | 42,00 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Datça Rüzgarı | R. Ketme | 12/13 | 13,05 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Datça Rüzgarı | Ç. Taşcı | 3/14 | 54,25 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Datça Rüzgarı | Ç. Taşcı | 9/13 | 75,50 |
| 28.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | F Thirty Five | M. Turan | 1/11 | 2,05 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | F Thirty Five | G. Gökçe | 4/8 | 10,50 |
| 13.06.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Blue Reflection | B. Mırık | 8/8 | 2,90 |
| 30.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Kum | F Thirty Five | B. Mırık | 1/13 | 3,90 |
| 28.05.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Blue Reflection | B. Mırık | 1/10 | 3,55 |
| 16.05.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Blue Reflection | B. Mırık | 1/11 | 2,55 |
| 09.05.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | F Thirty Five | K. Tokaçoğlu | 4/14 | 3,95 |
| 09.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Deliboz | B. Mırık | 8/12 | 15,65 |
| 02.05.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Blue Reflection | B. Mırık | 1/15 | 3,05 |
| 23.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Deliboz | C. Paso | 8/15 | 8,35 |
| 23.04.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | F Thirty Five | C. Paso | 3/12 | 16,45 |
| 20.03.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Datça Rüzgarı | Y. Gökçe | 12/12 | 54,95 |
| 09.01.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Datça Rüzgarı | M. Çiçek | 9/9 | 20,95 |
| 18.12.2025 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Datça Rüzgarı | E. Aktuğ | 6/11 | 6,90 |
| 21.10.2024 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Efes | A. İnci | 6/7 | 18,25 |
| 23.09.2024 | Bursa | Satış 2 | 1500 Çim | Efes | T. Yıldız | 9/9 | 7,45 |
Sık sorulanlar
Çetin Özdil bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 17 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Özdil'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.10.2026, İzmir.
Çetin Özdil en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 18 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.