Apranti (AP)AP nedir?
Furkan Him
Furkan Him son 12 ayda 10 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (10 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Furkan Him jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 | – |
| Son 12 ay | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| 2020'den bu yana | 556 | 32 | 51 | 47 | %5,8 | %23,4 | −%62,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 02.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 2025 | 28 | 2 | 0 | 4 | %7,1* | %21,4* |
| 2024 | 77 | 3 | 9 | 3 | %3,9 | %19,5 |
| 2023 | 41 | 1 | 6 | 2 | %2,4 | %22,0 |
| 2022 | 154 | 4 | 11 | 12 | %2,6 | %17,5 |
| 2021 | 193 | 19 | 22 | 18 | %9,8 | %30,6 |
| 2020 | 55 | 3 | 3 | 8 | %5,5 | %25,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 445 | 22 | 41 | 33 | %4,9 | %21,6 |
| Kocaeli | 60 | 5 | 8 | 9 | %8,3 | %36,7 |
| İzmir | 29 | 3 | 0 | 4 | %10,3* | %24,1* |
| Ankara | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 278 | 18 | 26 | 31 | %6,5 | %27,0 |
| Çim · Normal | 180 | 13 | 16 | 9 | %7,2 | %21,1 |
| Kum · Nemli | 24 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %20,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %15,8* |
| Kum · Islak | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 72 | 3 | 9 | 8 | %4,2 | %27,8 |
| 1201–1600 m | 271 | 20 | 25 | 21 | %7,4 | %24,4 |
| 1601–2000 m | 177 | 7 | 14 | 12 | %4,0 | %18,6 |
| 2001+ m | 36 | 2 | 3 | 6 | %5,6 | %30,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 296 | 18 | 27 | 25 | %6,1 | %23,6 |
| Arap | 260 | 14 | 24 | 22 | %5,4 | %23,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Şengel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| R. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Yıldırım | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G. Kılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Kocakaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| S. Aydemir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kurt Bey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Hellboy | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Deniz Tutkusu | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Esrabo | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Korhanbey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Yulaf | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Golden Apple | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Prenses Mehlika | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kopal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Wings Of Time | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Kurt Bey | K. Şengel | 11/11 | 58,20 |
| 13.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Hellboy | R. Coşkun | 19/20 | 79,95 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Deniz Tutkusu | G. Kılıç | 5/20 | 38,50 |
| 03.07.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Esrabo | B. Yıldırım | 7/14 | 21,50 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Korhanbey | B. Yıldırım | 6/12 | 27,60 |
| 27.04.2026 | Bursa | Maiden | 1000 Kum | Yulaf | B. Kocakaya | 9/9 | 22,50 |
| 16.02.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Golden Apple | R. Coşkun | 12/12 | 22,80 |
| 09.02.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Prenses Mehlika | K. Şengel | 6/8 | 23,10 |
| 01.12.2025 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kopal | K. Şengel | 10/11 | 38,70 |
| 17.11.2025 | Bursa | KV-6 | 1300 Kum | Wings Of Time | S. Aydemir | 9/9 | 30,75 |
| 11.07.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Uluberk | H. Karabulut | 11/15 | 38,50 |
| 11.07.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1300 Çim | Dawn Of The Night | A. Sonğur | 8/8 | 45,80 |
| 13.06.2025 | Bursa | Maiden | 1000 Kum | Bulutkar | R. Kılıç | 9/11 | 61,65 |
| 02.06.2025 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Beyond The Epoch | O. Sezik | 10/17 | 57,05 |
| 02.06.2025 | Bursa | Handikap 14 | 1900 Kum | Sımır Batu | K. Şengel | 11/14 | 30,30 |
| 01.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Laz Sultan | S. Aydemir | 7/11 | 7,50 |
| 30.05.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Naturel | N. Gündüz | 6/12 | 24,50 |
| 23.05.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Wings Of Time | S. Aydemir | 8/11 | 35,50 |
| 23.05.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Sımır Batu | K. Şengel | 7/11 | 19,65 |
| 16.05.2025 | Bursa | Handikap 17 | 1500 Çim | Wings Of Time | S. Aydemir | 12/14 | 18,35 |
Sık sorulanlar
Furkan Him bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Furkan Him bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 02.10.2026, Bursa.
Furkan Him en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 10 koşu, 0 birincilik.
Furkan Him apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.