Antrenör
Ali Ender Alkış
Ali Ender Alkış'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Ender Alkış antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 200 | 19 | 16 | 16 | %9,5 | %25,5 | −%41,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.08.2023, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 28 | 1 | 0 | 2 | %3,6* | %10,7* |
| 2022 | 31 | 3 | 6 | 3 | %9,7 | %38,7 |
| 2021 | 15 | 4 | 2 | 0 | %26,7* | %40,0* |
| 2020 | 126 | 11 | 8 | 11 | %8,7 | %23,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 104 | 8 | 7 | 11 | %7,7 | %25,0 |
| İzmir | 72 | 8 | 9 | 3 | %11,1 | %27,8 |
| Bursa | 22 | 3 | 0 | 2 | %13,6* | %22,7* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 100 | 8 | 5 | 10 | %8,0 | %23,0 |
| Kum · Nemli | 37 | 5 | 3 | 1 | %13,5 | %24,3 |
| Çim · Normal | 35 | 5 | 4 | 0 | %14,3 | %25,7 |
| Kum · Islak | 16 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %31,3* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 6 | 4 | 2 | %14,6 | %29,3 |
| 1201–1600 m | 82 | 7 | 7 | 3 | %8,5 | %20,7 |
| 1601–2000 m | 68 | 3 | 5 | 11 | %4,4 | %27,9 |
| 2001+ m | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 137 | 12 | 8 | 11 | %8,8 | %22,6 |
| İngiliz | 63 | 7 | 8 | 5 | %11,1 | %31,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 91 | 11 | 12 | 8 | %12,1 | %34,1 |
| Handikap | 73 | 5 | 3 | 5 | %6,8 | %17,8 |
| Maiden | 25 | 2 | 1 | 2 | %8,0* | %20,0* |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Western Express | N. Avci | 5/7 | 2,70 |
| 06.08.2023 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Western Express | B. Mırık | 5/8 | 4,55 |
| 23.07.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Mertova | H. Yolaçıcı | 14/16 | 15,05 |
| 23.07.2023 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Western Express | M. Bilgin | 5/7 | 3,05 |
| 11.07.2023 | Kocaeli | Handikap 14 | 1800 Kum | Mertova | A. Yıldız | 7/13 | 5,90 |
| 27.06.2023 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Lucky Justen | H. Yolaçıcı | 3/7 | 3,80 |
| 22.06.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Mertova | E. Aktuğ | 10/15 | 12,80 |
| 09.06.2023 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Nehir Sultan | K. Çaybakan | 10/11 | 7,70 |
| 09.06.2023 | Bursa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Mertova | M. Çiçek | 5/11 | 7,70 |
| 07.06.2023 | İstanbul | Handikap 22 | 2100 Sentetik | Lucky Justen | V. Abiş | 6/12 | 22,65 |
| 01.06.2023 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kıvırcık Memet | N. Avci | 8/11 | 16,75 |
| 25.05.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2200 Kum | Lucky Justen | N. Avci | 1/9 | 4,15 |
| 13.05.2023 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Madita | M. Uyar | 9/12 | 78,40 |
| 12.05.2023 | Bursa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Lucky Justen | H. Kaplan | 6/12 | 7,85 |
| 09.05.2023 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1800 Kum | Mertova | A. Yıldız | 3/13 | 7,40 |
| 04.05.2023 | İzmir | Maiden | 1100 Kum | Bal Ayca | N. Avci | 7/8 | 24,15 |
| 29.04.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Lucky Justen | E. Çizik | 5/12 | 2,95 |
| 29.04.2023 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Madita | A. Dağdeviren | 9/11 | 127,45 |
| 27.04.2023 | İzmir | Şartlı 1 | 1000 Kum | Bal Ayca | E. Çizik | 6/12 | 32,25 |
| 13.04.2023 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Mertova | A. Yıldız | 8/10 | 27,45 |
Sık sorulanlar
Ali Ender Alkış bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Ender Alkış'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.08.2023, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.