Antrenör
Abdulkadir Baydilli
Abdulkadir Baydilli'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulkadir Baydilli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.12.2022, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Elazığ | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %15,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| 1201–1600 m | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Şartlı | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Ferzan Ateşi | M. Avşar | 3/13 | 13,95 |
| 20.12.2022 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Arı Soylu | A. Şenbahar | 8/8 | 9,25 |
| 12.12.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Ferzan Ateşi | İ. Katar | 8/11 | 8,95 |
| 12.12.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Hızlı Gonzalez | M. Şakir | 11/11 | 38,90 |
| 05.12.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1800 Kum | Arı Soylu | D. Konuk | 6/9 | 24,85 |
| 28.11.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hızlı Gonzalez | F. Yardımcı | 11/13 | 6,15 |
| 28.11.2022 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Ferzan Ateşi | B. Bektaş | 6/13 | 15,85 |
| 28.11.2022 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1200 Kum | Arı Soylu | B. Sarıdal | 5/8 | 43,55 |
| 17.11.2022 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Ferzan Ateşi | Y. Çelikbaş | 9/11 | 15,45 |
| 15.11.2022 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Galaksi | Y. Çelikbaş | 8/11 | 7,90 |
| 01.11.2022 | Diyarbakır | Maiden | 1200 Kum | Ferzan Ateşi | İ. Akyavuz | 6/13 | 5,80 |
| 25.10.2022 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Galaksi | U. Demir | 3/5 | 1,50 |
| 12.10.2022 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Ferzan Ateşi | İ. Akyavuz | 3/10 | 6,05 |
| 12.10.2022 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Galaksi | İ. Akyavuz | 4/6 | 5,05 |
Sık sorulanlar
Abdulkadir Baydilli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Abdulkadir Baydilli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.12.2022, Şanlıurfa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.