Apranti (AP)AP nedir?
Rahmi Canpolat
Rahmi Canpolat son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Rahmi Canpolat jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 | – |
| 2020'den bu yana | 50 | 1 | 1 | 0 | %2,0 | %4,0 | −%84,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 24.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2025 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2024 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2023 | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| 2022 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 2021 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 2020 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 50 | 1 | 1 | 0 | %2,0 | %4,0 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %3,7* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1201–1600 m | 22 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,5* |
| 1601–2000 m | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 28 | 1 | 0 | 0 | %3,6* | %3,6* |
| Arap | 22 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,5* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelikman | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| N. Bakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 27 | 1200 Kum | Mysteel | S. Çelikman | 8/8 | 33,70 |
| 25.01.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Swoboda | N. Bakır | 8/10 | 40,60 |
| 21.11.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Swoboda | S. Çelikman | 8/8 | 44,85 |
| 06.02.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Ayvalıkateşi | Ü. Bozkurt | 11/11 | 31,05 |
| 26.10.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Talk Of Angels | T. Duran | 19/20 | 249,05 |
| 31.08.2024 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Apologize | M. Kaya | 13/14 | 45,65 |
| 07.01.2024 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | İncifem | H. Durmuş | 10/10 | 103,35 |
| 31.12.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | İncifem | H. Durmuş | 13/14 | 318,20 |
| 17.11.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Obrada | M. Kaya | 6/7 | 14,85 |
| 04.11.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Fikobaba | B. Özgür | 15/15 | 49,95 |
| 05.10.2023 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Süper Baba | M. Kaya | 11/12 | 50,10 |
| 13.05.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Sığacık | S. Yudum | 10/12 | 58,70 |
| 13.05.2023 | İzmir | Maiden | 1800 Çim | Canpolat Ağa | F. Ceylan | 7/12 | 100,35 |
| 04.05.2023 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Çim | Hattuşa | H. Durmuş | 9/12 | 8,75 |
| 29.04.2023 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Blinding Light | O. Taşdemir | 11/12 | 49,80 |
| 29.04.2023 | İzmir | Handikap 14 | 2000 Çim | Honey One | F. Ceylan | 8/11 | 59,65 |
| 22.04.2023 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Honey One | F. Ceylan | 10/12 | 54,85 |
| 20.04.2023 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Hattuşa | H. Durmuş | 4/13 | 19,55 |
| 07.04.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Hattuşa | H. Durmuş | 7/9 | 12,75 |
| 07.04.2023 | İzmir | Şartlı 4 | 2200 Kum | Quick Key | Ü. Ayboğa | 8/8 | 21,15 |
Sık sorulanlar
Rahmi Canpolat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 2 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Rahmi Canpolat bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 24.09.2026, İzmir.
Rahmi Canpolat en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Rahmi Canpolat apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.