Jokey
Ahmet Oluk
Ahmet Oluk son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Oluk jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 379 | 32 | 33 | 39 | %8,4 | %27,4 | −%18,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 22.12.2022, İzmir.
Yıllara göre birincilik
2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
13
15
4
202020212022
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 69 | 4 | 7 | 9 | %5,8 | %29,0 |
| 2021 | 154 | 15 | 11 | 12 | %9,7 | %24,7 |
| 2020 | 156 | 13 | 15 | 18 | %8,3 | %29,5 |
Favoriyle performans
Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Ganyan favorisine bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
AGF 1'e bindiğinde
0/0
0 birincilik / 0 koşu
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 366 | 31 | 32 | 38 | %8,5 | %27,6 |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 158 | 10 | 11 | 17 | %6,3 | %24,1 |
| Çim · Normal | 154 | 14 | 21 | 16 | %9,1 | %33,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
| Kum · Islak | 17 | 2 | 1 | 2 | %11,8* | %29,4* |
| Kum · Nemli | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 94 | 9 | 10 | 11 | %9,6 | %31,9 |
| 1201–1600 m | 149 | 15 | 13 | 17 | %10,1 | %30,2 |
| 1601–2000 m | 116 | 7 | 8 | 11 | %6,0 | %22,4 |
| 2001+ m | 20 | 1 | 2 | 0 | %5,0* | %15,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 242 | 20 | 21 | 26 | %8,3 | %27,7 |
| Arap | 137 | 12 | 12 | 13 | %8,8 | %27,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Braveblood | M. Akkuş | 2/8 | 29,60 |
| 18.12.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Hanımeli | Ş. Çelik | 3/10 | 2,95 |
| 15.12.2022 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Santoroni Girl | R. Aydoğan | 6/6 | 24,85 |
| 25.11.2022 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Hanımeli | Ş. Çelik | 4/11 | 6,20 |
| 25.11.2022 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Santoroni Girl | R. Aydoğan | 9/9 | 20,45 |
| 18.11.2022 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Hanımeli | Ş. Çelik | 1/8 | 2,35 |
| 10.11.2022 | İzmir | KV-7 | 1200 Çim | Mea Puella | F. Ceylan | 3/10 | 42,10 |
| 10.11.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Sophiatay | D. Tekeli | 7/9 | 31,45 |
| 10.11.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 1300 Çim | Haylayf | Ş. Çelik | 9/11 | 2,95 |
| 05.11.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Ege Halikarnas | O. Taşdemir | 8/10 | 60,90 |
| 05.11.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Çim | Queen On Duty | C. Şamlı | 5/11 | 10,60 |
| 05.11.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Ice Breeze | M. Kaplan | 9/14 | 24,30 |
| 03.11.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Santoroni Girl | A. Öksüzler | 9/12 | 21,60 |
| 03.11.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Çim | Raven | Ş. Çelik | 7/7 | 25,40 |
| 29.10.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Hanımeli | Ş. Çelik | 3/9 | 14,20 |
| 29.10.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1600 Kum | Ask The Legend | M. Er | 5/7 | 21,15 |
| 27.10.2022 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Çim | La Nina | Ş. Çelik | 8/11 | 29,90 |
| 27.10.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Princess Parla | M. Zelyurt | 7/7 | 23,65 |
| 22.10.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Uçuk | M. Yaparoğlu | 13/14 | 42,30 |
| 20.10.2022 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Çim | Mor Fırtına | A. Öksüzler | 12/12 | 10,55 |
Sık sorulanlar
Ahmet Oluk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Oluk bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 22.12.2022, İzmir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.