Antrenör
Zülfükar Kurt
Zülfükar Kurt'ın atları son 12 ayda 33 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 11 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (31 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülfükar Kurt antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 4 | 3 | 4 | %12,1 | %33,3 | – |
| Son 12 ay | 33 | 4 | 3 | 4 | %12,1 | %33,3 | – |
| 2020'den bu yana | 61 | 8 | 7 | 8 | %13,1 | %37,7 | −%50,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 4 | 3 | 4 | %12,1 | %33,3 |
| 2023 | 23 | 3 | 3 | 2 | %13,0* | %34,8* |
| 2022 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 31 | 4 | 3 | 4 | %12,9 | %35,5 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 23 | 2 | 2 | 3 | %8,7* | %30,4* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 4 | 1 | 2 | %36,4* | %63,6* |
| 1201–1600 m | 18 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 32 | 4 | 3 | 4 | %12,5 | %34,4 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Şartlı | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Maiden | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 59 | 8 | 7 | 8 | %13,6 | %39,0 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 30 | 3 | 2 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| Çim · Normal | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 7 | 3 | 4 | %35,0* | %70,0* |
| 1201–1600 m | 31 | 0 | 3 | 4 | %0,0 | %22,6 |
| 1601–2000 m | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 60 | 8 | 7 | 8 | %13,3 | %38,3 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 22 | 3 | 3 | 3 | %13,6* | %40,9* |
| Maiden | 17 | 4 | 2 | 2 | %23,5* | %47,1* |
| Şartlı | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Y. Gümüş | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| E. Akpınar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Kaya | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| B. Bülbül | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Kale | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Supertramp | 13 | 3 | 0 | 1 | %23,1* | %30,8* |
| Ti Voglio Bene | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Altyn Orda | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Spark | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
| Efe Mete Bey | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Supertramp | Y. Gümüş | 5/10 | 23,55 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Ti Voglio Bene | E. Akpınar | 8/14 | 7,90 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Supertramp | E. Akpınar | 9/13 | 28,10 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Supertramp | Y. Gümüş | 11/14 | 7,45 |
| 10.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Supertramp | E. Akpınar | 6/10 | 11,40 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Ti Voglio Bene | E. Aktuğ | 5/10 | 3,10 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Supertramp | E. Akpınar | 8/11 | 17,85 |
| 31.07.2026 | Bursa | KV-6 | 1400 Çim | Ti Voglio Bene | E. Aktuğ | 4/7 | 33,65 |
| 19.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Supertramp | M. Çelik | 7/11 | 4,20 |
| 19.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Ti Voglio Bene | M. Çelik | 3/8 | 12,45 |
| 04.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Ti Voglio Bene | E. Aktuğ | 4/13 | 12,00 |
| 27.06.2026 | İzmir | Satış 1 | 1900 Kum | Altyn Orda | İ. Kale | 8/11 | 42,25 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Supertramp | E. Aktuğ | 4/13 | 3,50 |
| 14.06.2026 | İzmir | Maiden | 2000 Kum | Altyn Orda | B. Bülbül | 6/12 | 15,85 |
| 07.06.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Altyn Orda | B. Bülbül | 7/17 | 25,90 |
| 06.06.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Supertramp | E. Aktuğ | 1/14 | 1,85 |
| 28.05.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Supertramp | E. Aktuğ | 3/7 | 12,05 |
| 14.05.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Supertramp | E. Aktuğ | 7/12 | 8,15 |
| 02.05.2026 | İzmir | Maiden | 1900 Kum | Altyn Orda | E. Aktuğ | 6/10 | 3,60 |
| 06.04.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Spark | Y. Gümüş | 1/8 | 1,30 |
Sık sorulanlar
Zülfükar Kurt bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Zülfükar Kurt'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Zülfükar Kurt en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 31 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.