Antrenör
Tayfur Ugur
Tayfur Ugur'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tayfur Ugur antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 27 | 1 | 0 | 1 | %3,7* | %7,4* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.12.2021, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 25 | 1 | 0 | 1 | %4,0* | %8,0* |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 22 | 1 | 0 | 1 | %4,5* | %9,1* |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| 1201–1600 m | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1601–2000 m | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 25 | 1 | 0 | 1 | %4,0* | %8,0* |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Şartlı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2021 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Kum | Alanza | S. Çelik | 11/14 | 37,25 |
| 15.11.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Sagarmata | A. İnci | 6/9 | 5,35 |
| 08.11.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Sagarmata | M. Turan | 6/10 | 20,00 |
| 28.10.2021 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Gap Ağası | M. Bilgin | 12/12 | 41,00 |
| 18.10.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gap Ağası | M. Bilgin | 10/11 | 23,55 |
| 08.10.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Gap Ağası | M. Bilgin | 12/14 | 49,95 |
| 01.10.2021 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Gap Ağası | İ. Ketme | 12/14 | 57,10 |
| 30.07.2021 | Bursa | Satış 1 | 1700 Çim | Taşralı | M. Turan | 1/20 | 3,25 |
| 23.07.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Çim | Taşralı | M. Turan | 3/8 | 13,75 |
| 16.07.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ova Gelini | E. Kadirler | 8/13 | 42,40 |
| 16.07.2021 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Taşralı | Ç. Taş | 8/13 | 11,35 |
| 18.06.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1300 Çim | Ova Gelini | F. Him | 11/11 | 74,05 |
| 18.06.2021 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Milli Gelini | F. Him | 11/13 | 69,30 |
| 28.05.2021 | İstanbul | Satış 1 | 1400 Çim | Milli Gelini | H. Yolaçıcı | 5/16 | 32,70 |
| 24.05.2021 | Bursa | Maiden | 1200 Kum | Ova Gelini | O. Eren | 9/10 | 68,95 |
| 17.05.2021 | Bursa | Şartlı 19 | 1700 Çim | Milli Gelini | E. Kadirler | 10/20 | 109,25 |
| 17.05.2021 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ova Gelini | O. Eren | 7/9 | 20,65 |
| 03.05.2021 | Bursa | Şartlı 1 | 800 Çim | Ova Gelini | O. Eren | 8/12 | 19,40 |
| 07.04.2021 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Şühela | M. Turan | 8/9 | 18,00 |
| 07.04.2021 | Bursa | Maiden | 1800 Kum | Milli Gelini | G. Yıldız | 9/9 | 6,65 |
Sık sorulanlar
Tayfur Ugur bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tayfur Ugur'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.12.2021, Bursa.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.