Antrenör
Süleyman Onay
Süleyman Onay'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Onay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 313 | 60 | 41 | 38 | %19,2 | %44,4 | −%15,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.07.2022, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 99 | 14 | 16 | 14 | %14,1 | %44,4 |
| 2021 | 128 | 26 | 15 | 16 | %20,3 | %44,5 |
| 2020 | 86 | 20 | 10 | 8 | %23,3 | %44,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 148 | 20 | 17 | 13 | %13,5 | %33,8 |
| İstanbul | 93 | 19 | 13 | 14 | %20,4 | %49,5 |
| Adana | 25 | 8 | 3 | 5 | %32,0* | %64,0* |
| Kocaeli | 20 | 6 | 1 | 2 | %30,0* | %45,0* |
| Bursa | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| Antalya | 10 | 5 | 2 | 1 | %50,0* | %80,0* |
| İzmir | 7 | 2 | 2 | 2 | 2/7 | 6/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 110 | 17 | 12 | 10 | %15,5 | %35,5 |
| Kum · Normal | 103 | 22 | 16 | 14 | %21,4 | %50,5 |
| Sentetik · Normal | 53 | 15 | 9 | 9 | %28,3 | %62,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 4 | 1 | 1 | %21,1* | %31,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 2 | 1 | 3 | 2/7 | 6/7 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 42 | 9 | 5 | 5 | %21,4 | %45,2 |
| 1201–1600 m | 175 | 33 | 24 | 21 | %18,9 | %44,6 |
| 1601–2000 m | 66 | 11 | 8 | 7 | %16,7 | %39,4 |
| 2001+ m | 30 | 7 | 4 | 5 | %23,3 | %53,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 196 | 38 | 28 | 22 | %19,4 | %44,9 |
| İngiliz | 117 | 22 | 13 | 16 | %18,8 | %43,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G | 76 | 8 | 6 | 12 | %10,5 | %34,2 |
| Handikap | 60 | 12 | 10 | 4 | %20,0 | %43,3 |
| Şartlı | 59 | 12 | 12 | 6 | %20,3 | %50,8 |
| Maiden | 30 | 5 | 3 | 3 | %16,7 | %36,7 |
| KV-8 | 23 | 8 | 1 | 5 | %34,8* | %60,9* |
| A | 21 | 5 | 3 | 4 | %23,8* | %57,1* |
| KV-6 | 15 | 3 | 2 | 2 | %20,0* | %46,7* |
| KV-7 | 14 | 6 | 1 | 1 | %42,9* | %57,1* |
| Satış | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2022 | İstanbul | G 2 | 1900 Çim | Demirperde | G. Kocakaya | 4/10 | 2,15 |
| 27.07.2022 | İstanbul | A 3 | 1200 Sentetik | Luminescence | V. Abiş | 6/7 | 12,10 |
| 24.07.2022 | İstanbul | G 1 | 2000 Çim | Cagner | M. Akyavuz | 7/9 | 17,45 |
| 23.07.2022 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Çakırlar | G. Kocakaya | 5/6 | 1,45 |
| 23.07.2022 | Ankara | G 1 | 2100 Kum | Canımkardeşim | M. Akyavuz | 10/11 | 9,95 |
| 21.07.2022 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Mis Beyzam | M. Solmaz | 7/8 | 9,35 |
| 21.07.2022 | Ankara | Satış 2 | 2000 Kum | Canseklavi | M. Arslan | 2/9 | 4,60 |
| 19.07.2022 | Ankara | Handikap 15 | 2000 Kum | Serhat Fırtınası | M. Özdemir | 4/6 | 6,75 |
| 16.07.2022 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Harmandalı | M. Akyavuz | 4/9 | 1,85 |
| 15.07.2022 | Bursa | G 2 | 1400 Çim | Luminescence | T. Yıldız | 7/8 | 8,05 |
| 14.07.2022 | Ankara | Handikap 17 | 2000 Kum | Canseklavi | M. Akyavuz | 10/14 | 14,05 |
| 13.07.2022 | İstanbul | Şartlı 5 | 2100 Çim | Çakırlar | G. Kocakaya | 2/7 | 1,75 |
| 09.07.2022 | Ankara | G 2 | 1900 Çim | Cagner | M. Akyavuz | 4/7 | 4,55 |
| 07.07.2022 | Ankara | Satış 1 | 1600 Çim | Alacaatlı | E. Çankaya | 15/17 | 41,40 |
| 07.07.2022 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Mis Beyzam | V. Abiş | 8/8 | 11,70 |
| 07.07.2022 | Ankara | Handikap 16 | 1900 Çim | Canseklavi | İ. Demir | 7/11 | 11,20 |
| 26.06.2022 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Demirperde | A. Sözen | 3/11 | 2,40 |
| 26.06.2022 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Luminescence | A. Sözen | 6/7 | 28,15 |
| 26.06.2022 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Çakırlar | M. Çelik | 10/22 | 133,50 |
| 24.06.2022 | İstanbul | A 3 | 2400 Çim | Cagner | A. Sözen | 1/7 | 7,40 |
Sık sorulanlar
Süleyman Onay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Onay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.07.2022, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.