Antrenör
Süleyman Aslan
Süleyman Aslan'ın atları son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (5 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Aslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 | – |
| Son 12 ay | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 | – |
| 2020'den bu yana | 116 | 11 | 9 | 8 | %9,5 | %24,1 | +%36,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 11.09.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| 2025 | 52 | 6 | 1 | 3 | %11,5 | %19,2 |
| 2023 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 2022 | 53 | 3 | 5 | 4 | %5,7 | %22,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| Bursa | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Şartlı | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 61 | 6 | 3 | 3 | %9,8 | %19,7 |
| Bursa | 42 | 4 | 4 | 4 | %9,5 | %28,6 |
| İstanbul | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 2 | 2 | 3 | %4,8 | %16,7 |
| Sentetik · Normal | 33 | 4 | 1 | 1 | %12,1 | %18,2 |
| Çim · Normal | 27 | 2 | 2 | 4 | %7,4* | %29,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| 1201–1600 m | 59 | 4 | 5 | 3 | %6,8 | %20,3 |
| 1601–2000 m | 31 | 3 | 3 | 2 | %9,7 | %25,8 |
| 2001+ m | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 65 | 5 | 5 | 5 | %7,7 | %23,1 |
| Arap | 51 | 6 | 4 | 3 | %11,8 | %25,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 60 | 5 | 5 | 5 | %8,3 | %25,0 |
| Şartlı | 28 | 2 | 2 | 2 | %7,1* | %21,4* |
| Maiden | 17 | 2 | 1 | 0 | %11,8* | %17,6* |
| Satış | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Kadirler | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Kaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| O. Atmaca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Turan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Bay Utku | E. Kadirler | 12/13 | 4,95 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | İzotop | E. Kadirler | 2/10 | 4,30 |
| 14.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Cebeltuna | M. Bilgin | 3/11 | 4,90 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | İzotop | E. Aktuğ | 2/15 | 15,55 |
| 22.05.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Cebeltuna | M. Kaya | 1/13 | 11,30 |
| 01.05.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1800 Kum | Bay Utku | O. Atmaca | 6/15 | 9,50 |
| 17.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1700 Çim | Cebeltuna | M. Turan | 1/17 | 25,65 |
| 17.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1700 Çim | Zinamın | E. Kadirler | 9/17 | 13,10 |
| 06.10.2025 | Bursa | Şartlı 4 | 1500 Çim | Karagözbeyi | O. Atmaca | 10/10 | 29,35 |
| 03.10.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Yamir Bey | E. Aktuğ | 11/11 | 24,45 |
| 28.09.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Karagözbeyi | O. Atmaca | 5/7 | 37,85 |
| 12.09.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Karagözbeyi | İ. Koyuncu | 9/10 | 15,15 |
| 24.08.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Karagözbeyi | E. Aktuğ | 8/10 | 25,10 |
| 10.04.2025 | Antalya | Handikap 21 | 2100 Sentetik | Rodop Güzeli | E. Akpınar | 8/9 | 26,35 |
| 08.04.2025 | Antalya | Satış 1 | 1400 Sentetik | Canuçan | E. Akpınar | 4/17 | 2,95 |
| 08.04.2025 | Antalya | Handikap 17 | 1400 Kum | Icardi | S. Tırpan | 2/10 | 16,30 |
| 04.04.2025 | Antalya | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Uygar Bey | H. Katı | 7/7 | 30,65 |
| 27.03.2025 | Antalya | Handikap 14 | 2000 Kum | Karagözbeyi | H. Katı | 3/9 | 16,45 |
| 27.03.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Rodop Güzeli | M. Çelik | 5/8 | 14,50 |
| 25.03.2025 | Antalya | Maiden | 1300 Sentetik | Black Sea Beauty | S. Tırpan | 7/10 | 24,50 |
Sık sorulanlar
Süleyman Aslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Aslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 11.09.2026, İstanbul.
Süleyman Aslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 5 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.