Antrenör
Serdar Yılmaz
Serdar Yılmaz'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serdar Yılmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 52 | 8 | 3 | 7 | %15,4 | %34,6 | −%10,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.12.2020, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 52 | 8 | 3 | 7 | %15,4 | %34,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 31 | 4 | 1 | 3 | %12,9 | %25,8 |
| Kocaeli | 11 | 3 | 1 | 3 | %27,3* | %63,6* |
| Bursa | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Ankara | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 23 | 3 | 1 | 3 | %13,0* | %30,4* |
| Kum · Normal | 17 | 4 | 1 | 4 | %23,5* | %52,9* |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 1201–1600 m | 21 | 2 | 1 | 4 | %9,5* | %33,3* |
| 1601–2000 m | 21 | 3 | 1 | 3 | %14,3* | %33,3* |
| 2001+ m | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 47 | 8 | 2 | 7 | %17,0 | %36,2 |
| Arap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 24 | 4 | 2 | 3 | %16,7* | %37,5* |
| Maiden | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| Şartlı | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Lion Empire | M. Çiçek | 3/11 | 9,20 |
| 25.12.2020 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | One Love | Ç. Taş | 4/11 | 7,55 |
| 23.12.2020 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Hard Not To Love | M. Çiçek | 7/8 | 5,75 |
| 04.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | One Love | A. Sözen | 7/9 | 19,10 |
| 02.12.2020 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Hard Not To Love | G. Kocakaya | 1/9 | 2,95 |
| 20.11.2020 | Bursa | Şartlı 5 | 1800 Kum | One Love | M. Çiçek | 3/11 | 4,35 |
| 11.11.2020 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | One Gun | R. Özkan | 14/14 | 62,55 |
| 10.11.2020 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | One Love | O. Yıldız | 1/16 | 5,30 |
| 01.11.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Sevmek Zamanı | M. Hamedi | 11/11 | 12,35 |
| 28.10.2020 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Lion Empire | M. Kaya | 4/8 | 2,70 |
| 22.10.2020 | Kocaeli | Handikap 16 | 1800 Kum | One Love | O. Yıldız | 3/8 | 15,00 |
| 16.10.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Sevmek Zamanı | Ö. Yıldırım | 12/15 | 5,50 |
| 14.10.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Çeviksoy | M. Solmaz | 5/13 | 13,25 |
| 14.10.2020 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Lion Empire | H. Çizik | 4/13 | 7,20 |
| 13.10.2020 | Kocaeli | Handikap 16 | 1800 Kum | One Love | O. Yıldız | 4/9 | 9,35 |
| 04.10.2020 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Lion Empire | H. Çizik | 3/9 | 6,00 |
| 25.09.2020 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Sevmek Zamanı | Ö. Yıldırım | 5/9 | 3,85 |
| 22.09.2020 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | One Love | O. Yıldız | 7/8 | 7,15 |
| 16.09.2020 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Lion Empire | F. Yüksel | 3/10 | 5,85 |
| 06.09.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Sevmek Zamanı | M. Hamedi | 1/9 | 12,50 |
Sık sorulanlar
Serdar Yılmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serdar Yılmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.12.2020, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.