Antrenör
Savaş Aydoğdi
Savaş Aydoğdi'ın atları son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (21 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Savaş Aydoğdi antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 4 | 4 | 3 | %25,0* | %68,8* | – |
| Son 12 ay | 21 | 6 | 4 | 4 | %28,6* | %66,7* | – |
| 2020'den bu yana | 138 | 21 | 9 | 15 | %15,2 | %32,6 | −%27,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 4 | 4 | 3 | %25,0* | %68,8* |
| 2025 | 16 | 3 | 0 | 4 | %18,8* | %43,8* |
| 2024 | 29 | 3 | 3 | 3 | %10,3* | %31,0* |
| 2023 | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| 2022 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2021 | 48 | 7 | 1 | 4 | %14,6 | %25,0 |
| 2020 | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 21 | 6 | 4 | 4 | %28,6* | %66,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 11 | 2 | 3 | 4 | %18,2* | %81,8* |
| Çim · Normal | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Kum · Normal | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| 1201–1600 m | 14 | 4 | 2 | 3 | %28,6* | %64,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 15 | 6 | 3 | 3 | %40,0* | %80,0* |
| İngiliz | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 3 | 2 | 0 | 3/8 | 5/8 |
| G | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Handikap | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 121 | 21 | 8 | 15 | %17,4 | %36,4 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ankara | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Bursa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 76 | 7 | 6 | 11 | %9,2 | %31,6 |
| Çim · Normal | 40 | 10 | 3 | 3 | %25,0 | %40,0 |
| Kum · Normal | 12 | 2 | 0 | 0 | %16,7* | %16,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 3 | 4 | 2 | %15,0* | %45,0* |
| 1201–1600 m | 60 | 9 | 3 | 9 | %15,0 | %35,0 |
| 1601–2000 m | 32 | 5 | 1 | 1 | %15,6 | %21,9 |
| 2001+ m | 26 | 4 | 1 | 3 | %15,4* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 98 | 16 | 6 | 10 | %16,3 | %32,7 |
| İngiliz | 40 | 5 | 3 | 5 | %12,5 | %32,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 48 | 7 | 3 | 3 | %14,6 | %27,1 |
| Handikap | 45 | 7 | 3 | 5 | %15,6 | %33,3 |
| Maiden | 17 | 3 | 1 | 2 | %17,6* | %35,3* |
| KV-7 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| G | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| KV-8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Kaya | 7 | 4 | 1 | 2 | 4/7 | 7/7 |
| G. Kocakaya | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| A. Kurşun | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Avci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Kılınç | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| O. Atmaca | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Altın | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gökmete | 14 | 6 | 3 | 3 | %42,9* | %85,7* |
| Madora | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Torokav | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Native Runner | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şaşalı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Gökmete | A. Kurşun | 2/11 | 13,20 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Gökmete | G. Kocakaya | 6/11 | 2,95 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Torokav | G. Kocakaya | 3/9 | 2,15 |
| 26.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1400 Çim | Gökmete | A. Kurşun | 1/9 | 4,65 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Torokav | G. Kocakaya | 2/8 | 6,75 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Native Runner | M. Çelik | 6/9 | 7,55 |
| 24.07.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Çim | Gökmete | G. Kocakaya | 1/8 | 1,60 |
| 19.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Şaşalı | N. Avci | 12/13 | 25,75 |
| 08.07.2026 | İstanbul | KV-6 | 1200 Çim | Gökmete | B. Kılınç | 2/6 | 3,40 |
| 14.06.2026 | İstanbul | G 2 | 1500 Sentetik | Gökmete | M. Kaya | 3/11 | 9,15 |
| 07.06.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Gökmete | M. Kaya | 1/10 | 2,30 |
| 17.04.2026 | İstanbul | KV-9 | 1600 Çim | Gökmete | G. Kocakaya | 6/9 | 14,95 |
| 14.03.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Gökmete | M. Bilgin | 3/7 | 9,70 |
| 07.03.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Gökmete | M. Kaya | 2/9 | 1,20 |
| 31.01.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Gökmete | M. Kaya | 1/6 | 3,45 |
| 10.01.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Madora | O. Atmaca | 11/11 | 53,10 |
| 17.12.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gökmete | M. Kaya | 1/13 | 1,55 |
| 10.12.2025 | İstanbul | Maiden | 1200 Kum | Madora | A. Altın | 8/11 | 29,65 |
| 29.11.2025 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Kum | Madora | M. Keçeci | 6/9 | 12,75 |
| 26.11.2025 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Kum | Gökmete | M. Kaya | 1/15 | 2,30 |
Sık sorulanlar
Savaş Aydoğdi bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 16 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Savaş Aydoğdi'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.10.2026, İstanbul.
Savaş Aydoğdi en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 21 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.