Antrenör
Şafak Şimşek
Şafak Şimşek'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şafak Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 56 | 4 | 5 | 7 | %7,1 | %28,6 | −%53,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 27.09.2022, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| 2021 | 24 | 2 | 2 | 1 | %8,3* | %20,8* |
| 2020 | 18 | 2 | 2 | 3 | %11,1* | %38,9* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 41 | 3 | 2 | 5 | %7,3 | %24,4 |
| Adana | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 22 | 2 | 3 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Normal | 22 | 2 | 0 | 4 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 42 | 3 | 5 | 6 | %7,1 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 51 | 4 | 5 | 7 | %7,8 | %31,4 |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 23 | 1 | 2 | 4 | %4,3* | %30,4* |
| Şartlı | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| G | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2022 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Sesil Hanım | M. Akyavuz | 10/12 | 19,50 |
| 23.08.2022 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Sesil Hanım | M. Bayır | 7/9 | 5,05 |
| 11.08.2022 | Ankara | Satış 3 | 1400 Çim | Sesil Hanım | A. Kaçmaz | 8/10 | 8,35 |
| 26.07.2022 | Ankara | Şartlı 3 | 1200 Çim | Sesil Hanım | M. Akyavuz | 5/11 | 11,65 |
| 19.07.2022 | Ankara | Handikap 14 | 1900 Çim | Sesil Hanım | M. Özdemir | 9/14 | 7,75 |
| 02.07.2022 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Sesil Hanım | M. Çelik | 2/10 | 5,10 |
| 25.06.2022 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Sesil Hanım | F. Çetin | 3/8 | 7,60 |
| 18.06.2022 | Ankara | Şartlı 4 | 1600 Çim | Sesil Hanım | M. Sunkar | 5/5 | 11,60 |
| 02.06.2022 | Ankara | Handikap 16 | 1600 Çim | Sesil Hanım | A. Kaçmaz | 3/6 | 12,20 |
| 26.05.2022 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Sesil Hanım | A. Kaçmaz | 5/7 | 9,30 |
| 16.04.2022 | Ankara | Şartlı 4 | 1600 Çim | Sesil Hanım | M. Çelik | 8/8 | 21,95 |
| 03.03.2022 | Antalya | Maiden | 2000 Kum | Beykozlu | N. Demir | 5/7 | 21,95 |
| 03.03.2022 | Antalya | Handikap 15 | 1200 Kum | Sesil Hanım | N. Demir | 3/10 | 13,40 |
| 07.01.2022 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sesil Hanım | G. Özçelik | 4/5 | 11,20 |
| 04.11.2021 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Sesil Hanım | A. Kaçmaz | 7/8 | 21,00 |
| 28.10.2021 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Sesil Hanım | S. Yıldız | 8/8 | 9,35 |
| 23.10.2021 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Topçu Hanım | A. Kaçmaz | 8/10 | 12,95 |
| 07.10.2021 | Ankara | Handikap 15 | 1400 Çim | Sesil Hanım | M. Çelik | 1/10 | 6,50 |
| 02.10.2021 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Topçu Hanım | A. Kaçmaz | 5/7 | 3,25 |
| 25.09.2021 | Ankara | Satış 2 | 1200 Çim | Sesil Hanım | A. Kaçmaz | 1/13 | 13,50 |
Sık sorulanlar
Şafak Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şafak Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 27.09.2022, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.