Antrenör
Orhan Bakır
Orhan Bakır'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Orhan Bakır antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 74 | 8 | 10 | 5 | %10,8 | %31,1 | −%24,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.09.2020, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 74 | 8 | 10 | 5 | %10,8 | %31,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 69 | 8 | 9 | 5 | %11,6 | %31,9 |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 74 | 8 | 10 | 5 | %10,8 | %31,1 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 3 | 5 | 3 | %9,7 | %35,5 |
| 1201–1600 m | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| 1601–2000 m | 27 | 3 | 4 | 1 | %11,1* | %29,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 4 | 4 | 2 | %10,3 | %25,6 |
| Arap | 35 | 4 | 6 | 3 | %11,4 | %37,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 28 | 2 | 4 | 3 | %7,1* | %32,1* |
| Handikap | 25 | 5 | 3 | 0 | %20,0* | %32,0* |
| Maiden | 18 | 1 | 3 | 2 | %5,6* | %33,3* |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2020 | Elazığ | Handikap 14 | 1900 Kum | Damaris | H. Altunkılıç | 7/8 | 4,70 |
| 23.09.2020 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Tokalp | M. Ünlü | 3/15 | 10,70 |
| 23.09.2020 | Elazığ | Handikap 17 | 1800 Kum | Buğrahan | M. Taşkaya | 2/9 | 2,10 |
| 21.09.2020 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Big Africa | H. Altunkılıç | 2/15 | 41,15 |
| 21.09.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1800 Kum | Damaris | H. Altunkılıç | 1/8 | 20,75 |
| 21.09.2020 | Elazığ | A 3 | 1500 Kum | Steel Runner | M. Aktürk | 8/11 | 33,95 |
| 16.09.2020 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Hadrakız | M. Aktürk | 1/13 | 3,75 |
| 16.09.2020 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Damaris | M. Parlak | 8/10 | 45,30 |
| 16.09.2020 | Elazığ | Handikap 15 | 1800 Kum | Apiko Dora | M. Işık | 9/10 | 26,60 |
| 14.09.2020 | Elazığ | Handikap 16 | 2000 Kum | Buğrahan | M. Taşkaya | 1/8 | 3,00 |
| 14.09.2020 | Elazığ | Şartlı 5 | 1500 Kum | Afra Tafra | N. Altın | 5/11 | 3,05 |
| 09.09.2020 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Zilkale | H. Altunkılıç | 9/9 | 23,55 |
| 09.09.2020 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Steel Runner | M. Aktürk | 5/9 | 6,50 |
| 07.09.2020 | Elazığ | Handikap 14 | 1500 Kum | Afra Tafra | N. Altın | 1/13 | 3,60 |
| 07.09.2020 | Elazığ | Şartlı 4 | 1600 Kum | Betonayak | M. Ünlü | 8/9 | 16,30 |
| 07.09.2020 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Big Africa | A. Çankaya | 10/11 | 11,70 |
| 02.09.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Parlakmücevher | B. Sarıdal | 13/16 | 14,80 |
| 02.09.2020 | Elazığ | Şartlı 2 | 1200 Kum | Hadrakız | F. Felhan | 2/16 | 7,65 |
| 02.09.2020 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Betonayak | M. Canpolat | 7/10 | 22,80 |
| 02.09.2020 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Buğrahan | M. Taşkaya | 2/10 | 2,90 |
Sık sorulanlar
Orhan Bakır bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Orhan Bakır'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.09.2020, Elazığ.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.