Antrenör
Ömer Hariş
Ömer Hariş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Hariş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 190 | 19 | 19 | 14 | %10,0 | %27,4 | −%34,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 15.05.2024, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| 2023 | 27 | 8 | 4 | 1 | %29,6* | %48,1* |
| 2022 | 138 | 10 | 13 | 11 | %7,2 | %24,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 101 | 15 | 13 | 6 | %14,9 | %33,7 |
| Şanlıurfa | 50 | 3 | 2 | 3 | %6,0 | %16,0 |
| Diyarbakır | 35 | 1 | 4 | 4 | %2,9 | %25,7 |
| Adana | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 172 | 18 | 18 | 12 | %10,5 | %27,9 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 61 | 6 | 7 | 5 | %9,8 | %29,5 |
| 1201–1600 m | 46 | 5 | 3 | 5 | %10,9 | %28,3 |
| 1601–2000 m | 79 | 8 | 8 | 4 | %10,1 | %25,3 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 97 | 14 | 13 | 8 | %14,4 | %36,1 |
| Arap | 93 | 5 | 6 | 6 | %5,4 | %18,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 74 | 6 | 7 | 7 | %8,1 | %27,0 |
| Şartlı | 58 | 8 | 5 | 2 | %13,8 | %25,9 |
| Maiden | 48 | 4 | 7 | 5 | %8,3 | %33,3 |
| KV-6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2024 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Rutbar | İ. Akyavuz | 2/6 | 2,40 |
| 13.05.2024 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1900 Kum | Gray Wolf | Y. Cengiz | 8/11 | 13,05 |
| 13.05.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Şapkalı Memo | S. Kaplan | 9/12 | 46,95 |
| 06.05.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Gray Wolf | Y. Cengiz | 3/11 | 38,70 |
| 29.04.2024 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Gray Wolf | Y. Cengiz | 7/11 | 34,65 |
| 29.04.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2000 Kum | Rutbar | İ. Akyavuz | 4/7 | 1,60 |
| 15.04.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Gray Wolf | Y. Cengiz | 10/14 | 15,75 |
| 03.04.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Gray Wolf | M. Aktürk | 8/16 | 38,40 |
| 01.04.2024 | Şanlıurfa | KV-8 | 1900 Kum | Rutbar | İ. Akyavuz | 7/9 | 7,35 |
| 20.03.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1200 Kum | Wınglıss Wınd | İ. Katar | 3/11 | 20,85 |
| 18.03.2024 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2100 Kum | Kenanlı | M. Şakir | 8/11 | 17,75 |
| 11.03.2024 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Baby Botox | M. Doğan | 5/13 | 46,50 |
| 11.03.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Rutbar | İ. Akyavuz | 1/9 | 2,35 |
| 04.03.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2000 Kum | Gray Wolf | M. Aktürk | 12/16 | 15,80 |
| 04.03.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Kenanlı | R. Doğan | 11/13 | 36,80 |
| 26.02.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Rutbar | İ. Akyavuz | 5/8 | 6,15 |
| 21.02.2024 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1200 Kum | Kenanlı | M. Şakir | 10/13 | 29,00 |
| 14.02.2024 | Şanlıurfa | KV-8 | 1700 Kum | Kenanlı | H. Altundağ | 10/11 | 32,10 |
| 14.02.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Gray Wolf | Y. Cengiz | 5/11 | 28,30 |
| 05.02.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2100 Kum | Kenanlı | A. Bayar | 13/14 | 17,30 |
Sık sorulanlar
Ömer Hariş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Hariş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 15.05.2024, Elazığ.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.