Antrenör
Ömer Faruk Ertuğrul
Ömer Faruk Ertuğrul'ın atları son 12 ayda 18 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (18 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Faruk Ertuğrul antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* | – |
| Son 12 ay | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* | – |
| 2020'den bu yana | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.09.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Arap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Şartlı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| 1201–1600 m | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Arap | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Şartlı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Demir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Sansar | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| E. Atlamaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Keskin | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| M. Coşkun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Arslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Katı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Çizik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Velos Thalor | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Adalınebowman | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kızıl Arya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Dinamit Kız | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Tekten Sevgi | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Altın Bağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Aramis | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Ankara | Satış 3 | 1300 Çim | Velos Thalor | M. Coşkun | 7/7 | 17,50 |
| 15.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1500 Kum | Dinamit Kız | M. Keskin | 2/10 | 13,75 |
| 10.09.2026 | Ankara | Handikap 13 | 1500 Kum | Kızıl Arya | M. Arslan | 4/8 | 6,80 |
| 08.09.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1200 Çim | Dinamit Kız | N. Demir | 7/12 | 8,80 |
| 03.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Altın Bağ | F. Sansar | 8/10 | 11,95 |
| 29.08.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Kızıl Arya | F. Sansar | 1/7 | 28,10 |
| 27.08.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Adalınebowman | E. Çankaya | 10/11 | 17,00 |
| 25.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Tekten Sevgi | F. Sansar | 13/15 | 94,20 |
| 20.08.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1300 Kum | Adalınebowman | S. Çelik | 7/10 | 6,90 |
| 11.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Tekten Sevgi | N. Demir | 11/14 | 52,90 |
| 11.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Kızıl Arya | N. Demir | 10/14 | 105,05 |
| 30.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Adalınebowman | S. Çelik | 2/6 | 11,65 |
| 23.07.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Kum | Velos Thalor | E. Atlamaz | 6/6 | 21,70 |
| 11.07.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Çim | Velos Thalor | E. Atlamaz | 5/6 | 21,35 |
| 04.07.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Velos Thalor | İ. Katı | 6/9 | 30,80 |
| 09.06.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Velos Thalor | E. Atlamaz | 8/9 | 10,50 |
| 02.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Adalınebowman | H. Çizik | 9/11 | 9,50 |
| 12.05.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Aramis | M. Keskin | 14/17 | 57,05 |
Sık sorulanlar
Ömer Faruk Ertuğrul bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 18 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Faruk Ertuğrul'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.09.2026, Ankara.
Ömer Faruk Ertuğrul en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 18 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.