Antrenör
Nuri Şen
Nuri Şen'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nuri Şen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 55 | 4 | 2 | 7 | %7,3 | %23,6 | −%15,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.07.2025, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| 2024 | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| 2023 | 25 | 2 | 1 | 3 | %8,0* | %24,0* |
| 2022 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 47 | 3 | 2 | 6 | %6,4 | %23,4 |
| İzmir | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 34 | 3 | 1 | 7 | %8,8 | %32,4 |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| 1201–1600 m | 26 | 1 | 1 | 6 | %3,8* | %30,8* |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2001+ m | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 3 | 2 | 7 | %7,7 | %30,8 |
| Arap | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
| Şartlı | 20 | 1 | 0 | 2 | %5,0* | %15,0* |
| Maiden | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2025 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Saitama | A. Yıldız | 6/8 | 42,85 |
| 05.07.2025 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yaverim | S. Altay | 6/7 | 63,75 |
| 26.06.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Çim | Yaverim | S. Altay | 5/8 | 48,75 |
| 19.06.2025 | İzmir | Maiden | 1100 Kum | Saitama | M. Bilgin | 1/9 | 2,50 |
| 12.06.2025 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Yaverim | S. Altay | 4/12 | 63,25 |
| 25.05.2025 | Adana | Maiden | 1100 Kum | Saitama | M. Çelik | 4/10 | 2,85 |
| 20.05.2025 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Yaverim | S. Altay | 5/10 | 28,45 |
| 13.05.2025 | Antalya | Maiden | 1100 Kum | Saitama | S. Altay | 3/7 | 7,40 |
| 13.05.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 1200 Sentetik | Yaverim | H. Katı | 7/7 | 41,90 |
| 27.03.2025 | Antalya | Handikap 14 | 2000 Kum | Sarsala | M. Çelik | 7/9 | 4,00 |
| 27.03.2025 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Kum | Erbaalı Sadi | M. Çelik | 1/8 | 3,50 |
| 29.06.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1300 Kum | Abide Mine | G. Yıldız | 5/6 | 15,25 |
| 15.06.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Kum | Abide Mine | G. Yıldız | 3/9 | 26,50 |
| 30.05.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1300 Kum | Abide Mine | İ. Akın | 9/10 | 30,20 |
| 11.05.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1300 Kum | Abide Mine | E. Cankılıç | 5/8 | 33,30 |
| 27.04.2024 | Antalya | Satış 2 | 1400 Kum | Abide Mine | İ. Soyad | 6/6 | 14,25 |
| 09.04.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Abide Mine | C. Tepe | 8/8 | 38,10 |
| 02.04.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Abide Mine | C. Tepe | 5/6 | 21,05 |
| 22.03.2024 | Antalya | Handikap 14 | 2000 Kum | Abide Mine | İ. Dinar | 8/9 | 38,15 |
| 05.03.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1300 Kum | Abide Mine | İ. Dinar | 4/6 | 8,85 |
Sık sorulanlar
Nuri Şen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nuri Şen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.07.2025, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.