Antrenör
Naim Gül
Naim Gül'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Naim Gül antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 113 | 8 | 11 | 17 | %7,1 | %31,9 | −%75,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 28.05.2024, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| 2023 | 26 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %19,2* |
| 2022 | 53 | 6 | 6 | 7 | %11,3 | %35,8 |
| 2021 | 16 | 0 | 3 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| 2020 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 51 | 5 | 5 | 8 | %9,8 | %35,3 |
| Adana | 48 | 1 | 4 | 6 | %2,1 | %22,9 |
| İstanbul | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| İzmir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 53 | 5 | 4 | 11 | %9,4 | %37,7 |
| Kum · Normal | 36 | 1 | 3 | 4 | %2,8 | %22,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 1 | 2 | 4 | %4,3* | %30,4* |
| 1201–1600 m | 41 | 1 | 6 | 5 | %2,4 | %29,3 |
| 1601–2000 m | 34 | 1 | 3 | 6 | %2,9 | %29,4 |
| 2001+ m | 15 | 5 | 0 | 2 | %33,3* | %46,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 68 | 4 | 6 | 12 | %5,9 | %32,4 |
| Arap | 45 | 4 | 5 | 5 | %8,9 | %31,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 41 | 1 | 3 | 5 | %2,4 | %22,0 |
| Şartlı | 30 | 6 | 4 | 4 | %20,0 | %46,7 |
| Handikap | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* |
| Satış | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2024 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Hür Neva | M. Sunkar | 10/12 | 52,05 |
| 16.05.2024 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Benim Güzel Kızım | A. Sözen | 6/14 | 8,30 |
| 12.05.2024 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Hür Neva | M. Sunkar | 11/11 | 22,00 |
| 05.05.2024 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Çim | Benim Güzel Kızım | M. Bayır | 5/9 | 14,55 |
| 23.04.2024 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Benim Güzel Kızım | M. Solmaz | 5/12 | 6,25 |
| 21.04.2024 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Çim | Hür Neva | M. Sunkar | 6/12 | 40,95 |
| 13.04.2024 | Adana | Maiden | 1900 Çim | Benim Güzel Kızım | E. Çizik | 3/11 | 13,50 |
| 06.04.2024 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Hür Neva | M. Akyavuz | 5/9 | 5,00 |
| 30.03.2024 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Benim Güzel Kızım | M. Çelik | 9/12 | 5,90 |
| 16.03.2024 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Hür Neva | E. Çankaya | 6/8 | 7,55 |
| 10.03.2024 | Adana | Maiden | 1800 Çim | Benim Güzel Kızım | K. Demirel | 5/12 | 25,15 |
| 21.01.2024 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Hür Neva | M. Solmaz | 6/6 | 13,45 |
| 11.11.2023 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Hür Neva | M. Akyavuz | 8/11 | 12,55 |
| 24.10.2023 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Hür Neva | M. Çelik | 9/12 | 1,75 |
| 03.10.2023 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Hür Neva | M. Çelik | 2/12 | 2,55 |
| 10.09.2023 | Adana | Maiden | 1200 Çim | Hür Neva | E. Çankaya | 4/12 | 21,50 |
| 22.08.2023 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Hür Neva | M. Solmaz | 12/14 | 35,15 |
| 08.08.2023 | Ankara | Maiden | 1200 Kum | Hür Neva | M. Bayır | 11/11 | 9,20 |
| 08.07.2023 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Hür Neva | M. Akyavuz | 7/12 | 7,00 |
| 17.06.2023 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Çim | Hür Neva | E. Çizik | 5/11 | 6,70 |
Sık sorulanlar
Naim Gül bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Naim Gül'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 28.05.2024, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.