Antrenör
Mesut Batman
Mesut Batman'ın atları son 12 ayda 30 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (19 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mesut Batman antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 4 | 3 | 1 | %13,3 | %26,7 | – |
| Son 12 ay | 30 | 4 | 3 | 1 | %13,3 | %26,7 | – |
| 2020'den bu yana | 191 | 19 | 26 | 22 | %9,9 | %35,1 | −%29,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 26.10.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 4 | 3 | 1 | %13,3 | %26,7 |
| 2025 | 8 | 2 | 3 | 0 | 2/8 | 5/8 |
| 2024 | 31 | 5 | 5 | 6 | %16,1 | %51,6 |
| 2022 | 38 | 1 | 4 | 4 | %2,6 | %23,7 |
| 2021 | 66 | 7 | 8 | 11 | %10,6 | %39,4 |
| 2020 | 18 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %16,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 19 | 4 | 2 | 1 | %21,1* | %36,8* |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 14 | 3 | 1 | 0 | %21,4* | %28,6* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Normal | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 30 | 4 | 3 | 1 | %13,3 | %26,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Şartlı | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Handikap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 129 | 9 | 19 | 16 | %7,0 | %34,1 |
| Bursa | 21 | 5 | 2 | 2 | %23,8* | %42,9* |
| İstanbul | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| Antalya | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Adana | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 97 | 7 | 8 | 11 | %7,2 | %26,8 |
| Kum · Normal | 47 | 5 | 7 | 8 | %10,6 | %42,6 |
| Sentetik · Normal | 18 | 3 | 4 | 1 | %16,7* | %44,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 2 | 8 | 5 | %6,1 | %45,5 |
| 1201–1600 m | 105 | 9 | 11 | 15 | %8,6 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 33 | 6 | 4 | 1 | %18,2 | %33,3 |
| 2001+ m | 20 | 2 | 3 | 1 | %10,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 135 | 14 | 20 | 16 | %10,4 | %37,0 |
| Arap | 56 | 5 | 6 | 6 | %8,9 | %30,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 73 | 9 | 9 | 10 | %12,3 | %38,4 |
| Handikap | 56 | 4 | 8 | 10 | %7,1 | %39,3 |
| Maiden | 29 | 5 | 8 | 1 | %17,2* | %48,3* |
| KV-7 | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| KV-6 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 13 | 3 | 1 | 0 | %23,1* | %30,8* |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Aslan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bayır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rising Glory | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Callatis | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Beausoleıl | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Rascasse | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Marcelon | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Azura | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Marcelon | S. Çelik | 6/7 | 8,30 |
| 23.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Rising Glory | M. Kaya | 7/7 | 11,75 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Callatis | A. Aslan | 5/9 | 41,35 |
| 10.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Rising Glory | K. Tokaçoğlu | 4/5 | 4,15 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Callatis | M. Çiçek | 4/9 | 3,10 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | Rising Glory | K. Tokaçoğlu | 5/6 | 5,55 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 14 | 2000 Çim | Callatis | M. Turan | 2/10 | 8,55 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 2200 Çim | Callatis | M. Turan | 8/9 | 40,05 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Callatis | M. Bayır | 6/10 | 3,05 |
| 10.08.2026 | Bursa | Maiden | 2000 Çim | Callatis | M. Turan | 1/18 | 16,95 |
| 01.08.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Rising Glory | A. Çelik | 4/6 | 6,20 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Rascasse | M. Turan | 11/13 | 9,30 |
| 24.07.2026 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Callatis | S. Boyraz | 9/12 | 9,10 |
| 17.07.2026 | Bursa | KV-7 | 1200 Çim | Rising Glory | M. Bilgin | 2/4 | 3,75 |
| 05.07.2026 | İstanbul | G 3 | 1200 Çim | Rising Glory | M. Turan | 6/8 | 20,85 |
| 03.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Callatis | M. Turan | 4/7 | 17,35 |
| 22.06.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Rascasse | M. Turan | 5/16 | 12,25 |
| 19.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Beausoleıl | A. İnci | 11/12 | 21,80 |
| 18.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Callatis | M. Turan | 8/13 | 14,75 |
| 15.06.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1100 Çim | Rising Glory | M. Turan | 1/5 | 11,00 |
Sık sorulanlar
Mesut Batman bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 30 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mesut Batman'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 26.10.2026, Bursa.
Mesut Batman en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 19 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.