Antrenör
Mert Şimşek
Mert Şimşek'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mert Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 54 | 4 | 4 | 5 | %7,4 | %24,1 | −%78,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 23.11.2024, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2023 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| 2022 | 33 | 3 | 2 | 4 | %9,1 | %27,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 37 | 4 | 3 | 5 | %10,8 | %32,4 |
| Adana | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 31 | 3 | 2 | 5 | %9,7 | %32,3 |
| Çim · Normal | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 34 | 2 | 3 | 2 | %5,9 | %20,6 |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| 2001+ m | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 41 | 3 | 2 | 4 | %7,3 | %22,0 |
| İngiliz | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 25 | 2 | 2 | 3 | %8,0* | %28,0* |
| Handikap | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| Maiden | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Kum | Vera Icona | M. Arslan | 13/15 | 23,90 |
| 03.11.2024 | Adana | Handikap 16 | 1300 Çim | Tarsus Şelalesi | M. Akdağ | 11/11 | 13,25 |
| 03.11.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1900 Kum | Batı Rüzgarı | M. Akdağ | 7/9 | 48,05 |
| 29.10.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Çim | Tarsus Şelalesi | V. Demir | 4/12 | 11,30 |
| 29.10.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1300 Çim | Batı Rüzgarı | B. Kılınç | 7/12 | 11,30 |
| 27.10.2024 | Adana | Şartlı 19 | 1900 Kum | Vera Icona | B. Kılınç | 5/15 | 61,45 |
| 15.10.2024 | Adana | Handikap 14 | 1900 Çim | Vera Icona | E. Tunç | 5/8 | 27,40 |
| 15.10.2024 | Adana | Handikap 16 | 1900 Çim | Batı Rüzgarı | E. Tunç | 7/9 | 44,10 |
| 08.10.2024 | Adana | Handikap 15 | 2000 Çim | Tarsus Şelalesi | B. Kılınç | 9/12 | 11,25 |
| 29.09.2024 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Çim | Vera Icona | B. Kılınç | 9/12 | 56,20 |
| 29.09.2024 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Çim | Batı Rüzgarı | B. Kılınç | 4/10 | 26,10 |
| 29.09.2024 | Adana | Şartlı 3 | 1800 Çim | Tarsus Şelalesi | İ. Akın | 7/7 | 16,15 |
| 05.11.2023 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Kadhan | M. Çelik | 8/8 | 3,65 |
| 01.04.2023 | Adana | Handikap 15 | 1300 Çim | Tarsus Şelalesi | K. Demirel | 2/12 | 4,60 |
| 04.03.2023 | Adana | Handikap 14 | 1400 Kum | Tarsus Şelalesi | K. Demirel | 4/15 | 11,35 |
| 06.01.2023 | Antalya | Handikap 14 | 1500 Sentetik | Tufan | E. Çankaya | 11/12 | 5,45 |
| 06.01.2023 | Antalya | Şartlı 4 | 2200 Kum | Divine Speed | F. Çetin | 2/6 | 5,80 |
| 03.01.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Kum | Diyarbekir | İ. Yıldırım | 4/10 | 13,00 |
| 03.01.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Kum | Çelikkalkan | A. Sözen | 1/10 | 1,90 |
| 03.01.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Kum | Fahrenheit | F. Çetin | 3/10 | 13,20 |
Sık sorulanlar
Mert Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mert Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 23.11.2024, Adana.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.