Antrenör
Mehmet Kanat
Mehmet Kanat'ın atları son 12 ayda 31 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 7 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (31 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Kanat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %25,0* | – |
| Son 12 ay | 31 | 0 | 2 | 5 | %0,0 | %22,6 | – |
| 2020'den bu yana | 208 | 19 | 17 | 23 | %9,1 | %28,4 | −%56,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.04.2026, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %25,0* |
| 2025 | 22 | 3 | 4 | 0 | %13,6* | %31,8* |
| 2024 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 2023 | 36 | 6 | 3 | 4 | %16,7 | %36,1 |
| 2022 | 102 | 9 | 7 | 13 | %8,8 | %28,4 |
| 2021 | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 31 | 0 | 2 | 5 | %0,0 | %22,6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| Kum · Normal | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 16 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %18,8* |
| 1601–2000 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 20 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %30,0* |
| Arap | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| Maiden | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Şartlı | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 186 | 18 | 16 | 21 | %9,7 | %29,6 |
| Kocaeli | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 104 | 9 | 9 | 9 | %8,7 | %26,0 |
| Sentetik · Normal | 62 | 7 | 5 | 8 | %11,3 | %32,3 |
| Kum · Nemli | 19 | 2 | 1 | 3 | %10,5* | %31,6* |
| Sentetik · Nemli | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 24 | 1 | 4 | 4 | %4,2* | %37,5* |
| 1201–1600 m | 107 | 11 | 5 | 8 | %10,3 | %22,4 |
| 1601–2000 m | 61 | 5 | 6 | 10 | %8,2 | %34,4 |
| 2001+ m | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 116 | 13 | 11 | 12 | %11,2 | %31,0 |
| İngiliz | 92 | 6 | 6 | 11 | %6,5 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 64 | 5 | 4 | 5 | %7,8 | %21,9 |
| Handikap | 62 | 5 | 4 | 6 | %8,1 | %24,2 |
| Maiden | 56 | 8 | 8 | 9 | %14,3 | %44,6 |
| KV-6 | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Satış | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| M. Turan | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| M. Çelik | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| F. Sansar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| U. Temur | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| H. Yıldız | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Run My Red | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Dublin Dream | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sufle | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Üstünkız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Hızlı Beratım | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Doğu Aslanı | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bummer Queen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bummer Girl | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| Mürekkep Yürek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sky Cruıse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Dublin Dream | S. Çelik | 4/10 | 22,35 |
| 31.03.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Dublin Dream | S. Çelik | 4/8 | 16,75 |
| 31.03.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Mürekkep Yürek | S. Çelik | 9/9 | 24,75 |
| 31.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2200 Kum | Doğu Aslanı | M. Turan | 2/9 | 2,80 |
| 24.03.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Dublin Dream | S. Yıldız | 5/8 | 49,85 |
| 17.03.2026 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Dublin Dream | F. Sansar | 9/9 | 38,10 |
| 12.03.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Sufle | S. Çelik | 9/12 | 12,85 |
| 10.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Run My Red | S. Çelik | 4/4 | 13,70 |
| 30.01.2026 | Antalya | Satış 1 | 1300 Sentetik | Run My Red | F. Sansar | 4/10 | 12,35 |
| 30.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Sufle | M. Çelik | 6/12 | 20,20 |
| 30.01.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1400 Kum | Üstünkız | H. Yıldız | 7/9 | 26,90 |
| 29.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1700 Sentetik | Hızlı Beratım | M. Turan | 3/18 | 9,60 |
| 27.01.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Bummer Queen | U. Temur | 7/10 | 30,65 |
| 27.01.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Sky Cruıse | S. Yıldız | 3/11 | 39,10 |
| 22.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Hızlı Beratım | M. Turan | 4/14 | 12,55 |
| 15.01.2026 | Antalya | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Bummer Girl | E. Çankaya | 3/12 | 8,40 |
| 15.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Hızlı Beratım | M. Çelik | 7/12 | 3,70 |
| 15.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2000 Sentetik | Run My Red | S. Çelik | 7/7 | 35,30 |
| 08.01.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Sentetik | Bummer Queen | M. Çelik | 10/11 | 21,05 |
| 06.01.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Run My Red | M. Turan | 6/8 | 26,00 |
Sık sorulanlar
Mehmet Kanat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Kanat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.04.2026, Antalya.
Mehmet Kanat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 31 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.