Antrenör
Kenan Akgül
Kenan Akgül'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Akgül antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 57 | 5 | 6 | 4 | %8,8 | %26,3 | +%15,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.08.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 37 | 3 | 6 | 3 | %8,1 | %32,4 |
| 2022 | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| 2021 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 2020 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 38 | 2 | 5 | 1 | %5,3 | %21,1 |
| Bursa | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 24 | 2 | 5 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Normal | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 21 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %19,0* |
| 1601–2000 m | 21 | 1 | 4 | 0 | %4,8* | %23,8* |
| 2001+ m | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 32 | 3 | 6 | 2 | %9,4 | %34,4 |
| İngiliz | 25 | 2 | 0 | 2 | %8,0* | %16,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 17 | 2 | 4 | 2 | %11,8* | %47,1* |
| Handikap | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Maiden | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| G | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| KV-6 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| A | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2023 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Kızılcapınar | B. Gökçe | 9/13 | 20,40 |
| 26.08.2023 | İzmir | G 3 | 1800 Çim | Fuat Aga | G. Özçelik | 4/6 | 2,70 |
| 07.08.2023 | Bursa | G 3 | 1500 Çim | Fuat Aga | G. Özçelik | 3/8 | 3,55 |
| 23.07.2023 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Fuat Aga | H. Karataş | 5/7 | 1,85 |
| 21.07.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Kılıçaslı | İ. Yıldırım | 2/7 | 3,85 |
| 10.07.2023 | Bursa | A 3 | 1500 Çim | Kılıçaslı | K. Tokaçoğlu | 6/12 | 12,85 |
| 07.07.2023 | Bursa | A 3 | 2200 Çim | Fuat Aga | G. Özçelik | 2/10 | 1,90 |
| 30.06.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Kılıçaslı | İ. Yıldırım | 2/8 | 3,75 |
| 24.06.2023 | İstanbul | G 1 | 2100 Çim | Fuat Aga | G. Özçelik | 8/16 | 4,80 |
| 24.06.2023 | İstanbul | KV-6 | 1900 Çim | Kılıçaslı | İ. Soyad | 6/8 | 45,40 |
| 12.06.2023 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Atarca | K. Tokaçoğlu | 12/13 | 4,35 |
| 07.06.2023 | İstanbul | G 2 | 1600 Çim | Kılıçaslı | F. Bebek | 5/12 | 71,90 |
| 31.05.2023 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Çim | Kılıçaslı | S. Altay | 4/9 | 14,15 |
| 29.05.2023 | İstanbul | Handikap 21 | 1900 Çim | Kızılcapınar | E. Çizik | 9/14 | 26,30 |
| 27.05.2023 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Fuat Aga | G. Özçelik | 1/15 | 52,20 |
| 24.05.2023 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Kılıçaslı | G. Özçelik | 6/9 | 6,60 |
| 23.05.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Nintendo | G. Yıldız | 9/12 | 9,50 |
| 17.05.2023 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Fuat Aga | G. Özçelik | 2/5 | 4,15 |
| 15.05.2023 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Kızılcapınar | M. Çelik | 8/15 | 72,45 |
| 05.05.2023 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Fuat Aga | E. Çizik | 2/5 | 2,00 |
Sık sorulanlar
Kenan Akgül bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Akgül'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.08.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.