Antrenör
İbrahim Şimşek
İbrahim Şimşek'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Şimşek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 89 | 7 | 7 | 10 | %7,9 | %27,0 | −%73,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 16.05.2023, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 23 | 1 | 1 | 2 | %4,3* | %17,4* |
| 2022 | 66 | 6 | 6 | 8 | %9,1 | %30,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 69 | 7 | 6 | 9 | %10,1 | %31,9 |
| Ankara | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 48 | 5 | 6 | 4 | %10,4 | %31,3 |
| Sentetik · Normal | 21 | 2 | 1 | 5 | %9,5* | %38,1* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 46 | 5 | 6 | 6 | %10,9 | %37,0 |
| 1601–2000 m | 27 | 1 | 1 | 2 | %3,7* | %14,8* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 72 | 6 | 6 | 9 | %8,3 | %29,2 |
| Arap | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 35 | 4 | 5 | 5 | %11,4 | %40,0 |
| Handikap | 28 | 2 | 1 | 3 | %7,1* | %21,4* |
| Şartlı | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2023 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Berfu | C. Tepe | 9/11 | 56,40 |
| 22.04.2023 | Ankara | Handikap 14 | 2000 Kum | Kocaman Kızım | M. Keskin | 2/6 | 16,60 |
| 04.04.2023 | Antalya | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Gökmerdağ | B. Akçay | 4/6 | 23,30 |
| 04.04.2023 | Antalya | Handikap 15 | 2000 Kum | Kocaman Kızım | E. Ökten | 4/9 | 40,50 |
| 31.03.2023 | Antalya | KV-8 | 1600 Sentetik | Berfu | F. Çetin | 6/7 | 63,75 |
| 31.03.2023 | Antalya | Maiden | 1600 Sentetik | Kafkaslı Burçe | İ. Dinar | 3/8 | 9,75 |
| 28.03.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Kocaman Kızım | F. Çetinbaş | 10/13 | 26,65 |
| 24.03.2023 | Antalya | KV-7 | 1200 Kum | Berfu | F. Çetin | 8/11 | 32,40 |
| 21.03.2023 | Antalya | Şartlı 5 | 1600 Sentetik | Kocaman Kızım | İ. Dinar | 6/7 | 58,75 |
| 14.03.2023 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Kafkaslı Burçe | İ. Dinar | 4/10 | 29,40 |
| 10.03.2023 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Berfu | F. Çetin | 1/12 | 3,75 |
| 03.03.2023 | Antalya | Şartlı 4 | 2200 Sentetik | Kocaman Kızım | H. Yolaçıcı | 10/12 | 82,00 |
| 28.02.2023 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Berfu | F. Çetin | 7/12 | 5,05 |
| 24.02.2023 | Antalya | Şartlı 2 | 2000 Kum | Kocaman Kızım | İ. Dinar | 6/15 | 61,80 |
| 24.02.2023 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Berfu | O. Öztürk | 4/12 | 3,30 |
| 31.01.2023 | Antalya | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Berfu | E. Çankaya | 5/7 | 9,20 |
| 31.01.2023 | Antalya | Satış 2 | 1400 Kum | Kafkaslı Burçe | İ. Dinar | 7/7 | 12,90 |
| 28.01.2023 | Antalya | Handikap 14 | 1700 Sentetik | Gökmerdağ | G. Yıldız | 6/7 | 4,05 |
| 27.01.2023 | Antalya | Maiden | 1500 Sentetik | Kafkaslı Burçe | G. Yıldız | 7/10 | 26,30 |
| 27.01.2023 | Antalya | Şartlı 3 | 2000 Kum | Kocaman Kızım | Ç. Canpolat | 5/8 | 28,10 |
Sık sorulanlar
İbrahim Şimşek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Şimşek'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 16.05.2023, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.