Antrenör
İbrahim Cemil Erşakar
İbrahim Cemil Erşakar'ın atları son 12 ayda 10 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Cemil Erşakar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* | – |
| 2020'den bu yana | 187 | 21 | 20 | 14 | %11,2 | %29,4 | −%32,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 18.06.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| 2024 | 33 | 5 | 2 | 5 | %15,2 | %36,4 |
| 2023 | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| 2022 | 24 | 4 | 3 | 2 | %16,7* | %37,5* |
| 2021 | 65 | 8 | 9 | 6 | %12,3 | %35,4 |
| 2020 | 45 | 1 | 5 | 1 | %2,2 | %15,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Şartlı | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 106 | 8 | 7 | 6 | %7,5 | %19,8 |
| Kocaeli | 70 | 12 | 11 | 5 | %17,1 | %40,0 |
| Bursa | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 83 | 6 | 6 | 3 | %7,2 | %18,1 |
| Kum · Normal | 74 | 13 | 12 | 8 | %17,6 | %44,6 |
| Çim · Normal | 18 | 2 | 1 | 0 | %11,1* | %16,7* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 36 | 4 | 3 | 4 | %11,1 | %30,6 |
| 1201–1600 m | 109 | 13 | 10 | 7 | %11,9 | %27,5 |
| 1601–2000 m | 38 | 4 | 7 | 3 | %10,5 | %36,8 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 181 | 21 | 20 | 14 | %11,6 | %30,4 |
| İngiliz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 81 | 12 | 13 | 9 | %14,8 | %42,0 |
| Maiden | 53 | 5 | 1 | 1 | %9,4 | %13,2 |
| Handikap | 32 | 2 | 1 | 2 | %6,3 | %15,6 |
| KV-7 | 10 | 2 | 3 | 2 | %20,0* | %70,0* |
| KV-6 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| K. Yılmaz | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Irmağın Gülü | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Numanım | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Efe Sultan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Irmağın Gülü | A. Yıldız | 8/8 | 1,35 |
| 12.06.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Efe Sultan | G. Bektaş | 12/12 | 56,75 |
| 02.06.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Efe Sultan | G. Özçelik | 10/12 | 17,85 |
| 19.05.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Numanım | M. Çiçek | 7/16 | 16,10 |
| 19.05.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Irmağın Gülü | A. Yıldız | 1/10 | 6,65 |
| 04.05.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Numanım | M. Bilgin | 4/18 | 11,65 |
| 03.05.2026 | İstanbul | Maiden | 1000 Sentetik | Irmağın Gülü | A. Yıldız | 12/13 | 6,60 |
| 28.04.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1700 Kum | Numanım | K. Yılmaz | 6/16 | 28,90 |
| 24.04.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Irmağın Gülü | A. Yıldız | 4/14 | 10,80 |
| 21.04.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Numanım | K. Yılmaz | 2/16 | 68,40 |
| 29.10.2024 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Derindemet | M. Turan | 12/12 | 19,70 |
| 18.10.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Gurbet Ateşi | G. Özçelik | 6/10 | 13,85 |
| 01.05.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 2200 Çim | Surların Efendisi | M. Çelik | 8/8 | 45,00 |
| 01.05.2024 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Gurbet Ateşi | M. Çelik | 3/8 | 13,35 |
| 16.04.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Kuşadası Güzeli | G. Özçelik | 1/13 | 3,00 |
| 16.04.2024 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1000 Kum | Derindemet | G. Özçelik | 2/12 | 5,25 |
| 29.03.2024 | Antalya | KV-7 | 1200 Kum | Kuşadası Güzeli | A. Sözen | 3/8 | 3,35 |
| 23.03.2024 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Gurbet Ateşi | K. Yılmaz | 6/11 | 31,30 |
| 14.03.2024 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Kuşadası Güzeli | E. Çizik | 1/12 | 7,35 |
| 10.03.2024 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Aferdita | A. Sözen | 1/6 | 3,90 |
Sık sorulanlar
İbrahim Cemil Erşakar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Cemil Erşakar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 18.06.2026, Kocaeli.
İbrahim Cemil Erşakar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 6 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.