Antrenör
Halil Kabukcı
Halil Kabukcı'ın atları son 12 ayda 81 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 37 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Kabukcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74 | 13 | 11 | 10 | %17,6 | %45,9 | −%22,8 |
| Son 12 ay | 81 | 15 | 11 | 11 | %18,5 | %45,7 | −%7,9 |
| 2020'den bu yana | 381 | 63 | 50 | 49 | %16,5 | %42,5 | −%4,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74 | 13 | 11 | 10 | %17,6 | %45,9 |
| 2025 | 46 | 5 | 4 | 6 | %10,9 | %32,6 |
| 2024 | 91 | 11 | 9 | 14 | %12,1 | %37,4 |
| 2023 | 48 | 6 | 3 | 1 | %12,5 | %20,8 |
| 2022 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 2021 | 64 | 14 | 10 | 7 | %21,9 | %48,4 |
| 2020 | 56 | 14 | 13 | 10 | %25,0 | %66,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 26 | 8 | 2 | 4 | %30,8* | %53,8* |
| Ankara | 24 | 4 | 3 | 2 | %16,7* | %37,5* |
| Bursa | 8 | 1 | 3 | 2 | 1/8 | 6/8 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Antalya | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Adana | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 2 | 1 | 4 | %7,4* | %25,9* |
| Çim · Normal | 23 | 4 | 5 | 4 | %17,4* | %56,5* |
| Sentetik · Normal | 16 | 7 | 3 | 1 | %43,8* | %68,8* |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 29 | 7 | 3 | 2 | %24,1* | %41,4* |
| 1601–2000 m | 34 | 4 | 4 | 6 | %11,8 | %41,2 |
| 2001+ m | 16 | 4 | 4 | 3 | %25,0* | %68,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 79 | 15 | 11 | 11 | %19,0 | %46,8 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 5 | 4 | 5 | %16,7 | %46,7 |
| Maiden | 18 | 3 | 2 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Şartlı | 15 | 2 | 2 | 3 | %13,3* | %46,7* |
| G | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| KV-6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 171 | 24 | 24 | 23 | %14,0 | %41,5 |
| Antalya | 75 | 10 | 7 | 9 | %13,3 | %34,7 |
| İstanbul | 64 | 15 | 9 | 9 | %23,4 | %51,6 |
| Adana | 36 | 7 | 4 | 3 | %19,4 | %38,9 |
| Kocaeli | 18 | 4 | 3 | 1 | %22,2* | %44,4* |
| Bursa | 14 | 3 | 3 | 3 | %21,4* | %64,3* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 142 | 22 | 18 | 10 | %15,5 | %35,2 |
| Çim · Normal | 109 | 18 | 14 | 18 | %16,5 | %45,9 |
| Sentetik · Normal | 80 | 15 | 10 | 12 | %18,8 | %46,3 |
| Kum · Islak | 11 | 2 | 1 | 3 | %18,2* | %54,5* |
| Kum · Nemli | 10 | 2 | 3 | 1 | %20,0* | %60,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 3 | 2 | 0 | %15,8* | %26,3* |
| 1201–1600 m | 148 | 32 | 12 | 21 | %21,6 | %43,9 |
| 1601–2000 m | 132 | 20 | 22 | 12 | %15,2 | %40,9 |
| 2001+ m | 82 | 8 | 14 | 16 | %9,8 | %46,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 327 | 56 | 45 | 41 | %17,1 | %43,4 |
| Arap | 54 | 7 | 5 | 8 | %13,0 | %37,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 154 | 24 | 20 | 14 | %15,6 | %37,7 |
| Şartlı | 103 | 19 | 11 | 17 | %18,4 | %45,6 |
| Maiden | 50 | 6 | 6 | 8 | %12,0 | %40,0 |
| G | 16 | 1 | 2 | 3 | %6,3* | %37,5* |
| Satış | 15 | 1 | 4 | 2 | %6,7* | %46,7* |
| KV-8 | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| KV-6 | 9 | 5 | 2 | 0 | 5/9 | 7/9 |
| KV-7 | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
| A | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 19 | 6 | 3 | 3 | %31,6* | %63,2* |
| M. Arslan | 17 | 4 | 4 | 2 | %23,5* | %58,8* |
| F. Sansar | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| E. Akpınar | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| G. Kocakaya | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| M. Bilgin | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| V. Abiş | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Keskin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Cankılıç | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İphiklos | 16 | 6 | 3 | 1 | %37,5* | %62,5* |
| Mi Princesa Şükran | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Make Fun Of | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Golden Bee | 8 | 2 | 2 | 3 | 2/8 | 7/8 |
| Neuro Math | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| Crackajack | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Neuro Rush | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kelpie | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Mia Figlia | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Linaral | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | İphiklos | F. Sansar | 7/10 | 16,35 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Linaral | A. Kurşun | 1/8 | 5,20 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 2 | 2000 Kum | İphiklos | G. Kocakaya | 9/9 | 9,10 |
| 01.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1300 Kum | Tatçağ | A. Kurşun | 10/10 | 3,60 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | İphiklos | G. Kocakaya | 1/6 | 2,05 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Crackajack | V. Abiş | 1/13 | 4,35 |
| 12.09.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | İphiklos | G. Kocakaya | 6/8 | 5,80 |
| 29.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Make Fun Of | F. Sansar | 6/8 | 5,05 |
| 23.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Golden Bee | G. Kocakaya | 3/8 | 5,25 |
| 21.08.2026 | İstanbul | KV-6 | 2100 Çim | İphiklos | G. Kocakaya | 1/8 | 6,20 |
| 15.08.2026 | Ankara | G 1 | 2200 Çim | Neuro Math | A. Kurşun | 2/8 | 6,80 |
| 15.08.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Crackajack | V. Abiş | 5/5 | 10,35 |
| 08.08.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Golden Bee | A. Kurşun | 1/6 | 3,15 |
| 07.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | İphiklos | M. Arslan | 2/7 | 6,50 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Mi Princesa Şükran | E. Akpınar | 4/9 | 21,90 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1900 Çim | Crackajack | M. Arslan | 6/10 | 14,60 |
| 28.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2400 Çim | Neuro Rush | M. Keskin | 5/6 | 20,85 |
| 23.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Golden Bee | M. Arslan | 2/7 | 3,25 |
| 22.07.2026 | İstanbul | G 3 | 2100 Çim | Neuro Math | A. Kurşun | 3/11 | 2,30 |
| 21.07.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1800 Kum | Mi Princesa Şükran | Y. Gökçe | 7/9 | 1,35 |
Sık sorulanlar
Halil Kabukcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 74 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halil Kabukcı'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 6. koşu 16:30, İPHİKLOS.
Halil Kabukcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 26 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.