Antrenör
Hakan Çelik
Hakan Çelik'ın atları son 12 ayda 38 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Çelik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 2 | 10 | 3 | %5,6 | %41,7 | – |
| Son 12 ay | 38 | 2 | 10 | 4 | %5,3 | %42,1 | – |
| 2020'den bu yana | 198 | 40 | 34 | 16 | %20,2 | %45,5 | +%20,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 2 | 10 | 3 | %5,6 | %41,7 |
| 2025 | 54 | 9 | 10 | 9 | %16,7 | %51,9 |
| 2024 | 34 | 10 | 2 | 1 | %29,4 | %38,2 |
| 2023 | 45 | 12 | 8 | 2 | %26,7 | %48,9 |
| 2022 | 21 | 7 | 0 | 1 | %33,3* | %38,1* |
| 2021 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0/8 | 4/8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 24 | 2 | 3 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Adana | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Ankara | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Çim · Normal | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 5 | 0 | 0/6 | 5/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| 1201–1600 m | 16 | 2 | 5 | 1 | %12,5* | %50,0* |
| 1601–2000 m | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| 2001+ m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 29 | 2 | 8 | 1 | %6,9* | %37,9* |
| İngiliz | 9 | 0 | 2 | 3 | 0/9 | 5/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 13 | 1 | 4 | 4 | %7,7* | %69,2* |
| KV-7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Satış | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| G | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 114 | 26 | 14 | 10 | %22,8 | %43,9 |
| Adana | 34 | 5 | 9 | 3 | %14,7 | %50,0 |
| Ankara | 21 | 5 | 3 | 3 | %23,8* | %52,4* |
| Bursa | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Kocaeli | 11 | 1 | 6 | 0 | %9,1* | %63,6* |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 94 | 15 | 12 | 10 | %16,0 | %39,4 |
| Sentetik · Normal | 45 | 14 | 4 | 4 | %31,1 | %48,9 |
| Kum · Normal | 33 | 7 | 12 | 1 | %21,2 | %60,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 2 | 3 | 1 | 2/6 | 6/6 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 3 | 7 | 3 | %10,3* | %44,8* |
| 1201–1600 m | 92 | 25 | 14 | 6 | %27,2 | %48,9 |
| 1601–2000 m | 54 | 10 | 11 | 6 | %18,5 | %50,0 |
| 2001+ m | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 149 | 34 | 27 | 9 | %22,8 | %47,0 |
| İngiliz | 49 | 6 | 7 | 7 | %12,2 | %40,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 58 | 14 | 13 | 11 | %24,1 | %65,5 |
| Handikap | 26 | 5 | 4 | 3 | %19,2* | %46,2* |
| G | 25 | 2 | 2 | 0 | %8,0* | %16,0* |
| KV-8 | 21 | 4 | 2 | 1 | %19,0* | %33,3* |
| KV-7 | 19 | 3 | 4 | 0 | %15,8* | %36,8* |
| Satış | 15 | 4 | 2 | 1 | %26,7* | %46,7* |
| Maiden | 15 | 2 | 3 | 0 | %13,3* | %33,3* |
| KV-6 | 11 | 3 | 4 | 0 | %27,3* | %63,6* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| A | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 16 | 2 | 5 | 1 | %12,5* | %50,0* |
| M. Çelik | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| E. Çizik | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Uyar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| F. Sansar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Bilgin | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| A. Kaçmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Keskin Kuş | 10 | 0 | 6 | 1 | %0,0* | %70,0* |
| Queimada Grande | 9 | 0 | 2 | 3 | 0/9 | 5/9 |
| Eparven | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Tuna Adam | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Aslanlı Ova | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| HÜSEYİNHAN | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Racih | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sevola | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şenbeyim | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Queimada Grande | M. Uyar | 5/7 | 4,90 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Eparven | S. Çelik | 12/17 | 13,65 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Keskin Kuş | M. Çelik | 2/17 | 13,65 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Queimada Grande | E. Cankılıç | 3/9 | 5,35 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Racih | M. Çelik | 4/15 | 10,55 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Sevola | M. Çelik | 5/11 | 13,50 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Queimada Grande | F. Sansar | 4/11 | 27,15 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Eparven | S. Çelik | 2/12 | 4,65 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Keskin Kuş | M. Çelik | 5/12 | 4,65 |
| 28.08.2026 | Bursa | Satış 2 | 1800 Çim | Queimada Grande | M. Bilgin | 2/8 | 2,10 |
| 23.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1900 Çim | Eparven | S. Çelik | 8/9 | 13,05 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1900 Çim | Queimada Grande | E. Çizik | 2/11 | 7,10 |
| 11.08.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | Keskin Kuş | S. Çelik | 2/8 | 7,20 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Queimada Grande | S. Çelik | 3/5 | 9,40 |
| 26.07.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Keskin Kuş | S. Çelik | 3/9 | 3,60 |
| 24.07.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Çim | Eparven | M. Çelik | 5/8 | 35,45 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1600 Çim | Eparven | S. Çelik | 9/12 | 10,90 |
| 15.07.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Sentetik | Tuna Adam | M. Çelik | 10/13 | 9,00 |
| 05.07.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1200 Çim | Tuna Adam | E. Çizik | 4/12 | 10,60 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Tuna Adam | S. Çelik | 1/18 | 5,80 |
Sık sorulanlar
Hakan Çelik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Çelik'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 6. koşu 20:00, EPARVEN.
Hakan Çelik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 24 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.