Antrenör
Çetin Demir
Çetin Demir'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 181 | 22 | 14 | 18 | %12,2 | %29,8 | −%16,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.01.2021, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 21 | 4 | 2 | 1 | %19,0* | %33,3* |
| 2020 | 160 | 18 | 12 | 17 | %11,3 | %29,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 123 | 13 | 8 | 10 | %10,6 | %25,2 |
| Kocaeli | 29 | 4 | 3 | 5 | %13,8* | %41,4* |
| İstanbul | 21 | 3 | 2 | 3 | %14,3* | %38,1* |
| İzmir | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 122 | 11 | 7 | 13 | %9,0 | %25,4 |
| Çim · Normal | 22 | 5 | 2 | 1 | %22,7* | %36,4* |
| Sentetik · Normal | 13 | 3 | 2 | 3 | %23,1* | %61,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 40 | 5 | 3 | 3 | %12,5 | %27,5 |
| 1201–1600 m | 82 | 11 | 6 | 6 | %13,4 | %28,0 |
| 1601–2000 m | 45 | 6 | 5 | 5 | %13,3 | %35,6 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %28,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 97 | 12 | 11 | 10 | %12,4 | %34,0 |
| İngiliz | 84 | 10 | 3 | 8 | %11,9 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 68 | 10 | 5 | 8 | %14,7 | %33,8 |
| Şartlı | 56 | 7 | 5 | 6 | %12,5 | %32,1 |
| Maiden | 36 | 3 | 1 | 1 | %8,3 | %13,9 |
| KV-7 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| Satış | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2021 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Turgaybaşkan | M. Kaya | 1/6 | 7,75 |
| 06.01.2021 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Tuğtekin | Y. Yüksel | 13/14 | 6,40 |
| 06.01.2021 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Kuğu Güzeli | O. Yıldız | 11/14 | 6,40 |
| 06.01.2021 | Bursa | Handikap 15 | 2100 Kum | Yener | E. Avşar | 10/14 | 35,95 |
| 06.01.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1900 Kum | Fastn Famous | N. Şen | 4/8 | 12,00 |
| 06.01.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Aqua De Vida | Y. Yüksel | 1/8 | 34,95 |
| 06.01.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Hanım Sultan | O. Yıldız | 1/12 | 4,60 |
| 06.01.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Mor Yağmur | M. Turan | 2/12 | 5,05 |
| 06.01.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Killer Queen | S. Tırpan | 8/9 | 43,20 |
| 06.01.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Urfa Yıldızı | M. Bağ | 6/9 | 50,95 |
| 05.01.2021 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Fiji | Y. Yüksel | 5/8 | 23,40 |
| 05.01.2021 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Invisible Woman | S. Tırpan | 5/5 | 27,65 |
| 05.01.2021 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Anita Blake | S. Tırpan | 5/8 | 2,65 |
| 05.01.2021 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Frankenstein | Y. Yüksel | 2/8 | 2,65 |
| 05.01.2021 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Viserion | S. Çelik | 6/8 | 2,65 |
| 05.01.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Fadik | Y. Yüksel | 1/6 | 6,00 |
| 04.01.2021 | Bursa | Handikap 13 | 1400 Kum | Charlieboy | Y. Yüksel | 5/6 | 9,70 |
| 01.01.2021 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Mor Yağmur | M. Işık | 3/13 | 7,35 |
| 01.01.2021 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Hamhama | Y. Yüksel | 12/13 | 53,80 |
| 01.01.2021 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Karavaş | S. Çelik | 8/13 | 15,15 |
Sık sorulanlar
Çetin Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.01.2021, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.