Antrenör
Bilal Özbay
Bilal Özbay'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bilal Özbay antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 136 | 10 | 8 | 12 | %7,4 | %22,1 | +%33,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 29.05.2023, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 36 | 1 | 1 | 4 | %2,8 | %16,7 |
| 2022 | 100 | 9 | 7 | 8 | %9,0 | %24,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 82 | 3 | 2 | 6 | %3,7 | %13,4 |
| Elazığ | 30 | 3 | 3 | 4 | %10,0 | %33,3 |
| Diyarbakır | 22 | 4 | 3 | 2 | %18,2* | %40,9* |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 123 | 10 | 8 | 11 | %8,1 | %23,6 |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 6 | 3 | 4 | %13,3 | %28,9 |
| 1201–1600 m | 35 | 3 | 1 | 2 | %8,6 | %17,1 |
| 1601–2000 m | 51 | 1 | 4 | 6 | %2,0 | %21,6 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 81 | 7 | 7 | 6 | %8,6 | %24,7 |
| İngiliz | 55 | 3 | 1 | 6 | %5,5 | %18,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 54 | 1 | 5 | 2 | %1,9 | %14,8 |
| Handikap | 41 | 2 | 2 | 7 | %4,9 | %26,8 |
| Maiden | 38 | 7 | 1 | 3 | %18,4 | %28,9 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2023 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Aegean Warrior | H. Turan | 9/14 | 32,70 |
| 22.03.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Artemis Girl | M. Çakmak | 3/13 | 9,35 |
| 20.03.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Class Fıre | Y. Cengiz | 6/13 | 13,25 |
| 13.03.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1300 Kum | My Disaster | M. Akdağ | 9/14 | 27,25 |
| 13.03.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1300 Kum | Artemis Girl | M. Çakmak | 6/14 | 9,85 |
| 08.03.2023 | Şanlıurfa | KV-7 | 1400 Kum | Starks Gold | M. Şakir | 8/8 | 33,85 |
| 06.03.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 2100 Kum | Mazlum Ağa | M. Turan | 7/12 | 39,35 |
| 06.03.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Class Fıre | M. Avşar | 5/7 | 11,65 |
| 06.03.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | My Disaster | M. Avşar | 8/10 | 9,95 |
| 01.03.2023 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Run For Baba | M. Turan | 12/16 | 18,70 |
| 27.02.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Mazlum Ağa | Y. Cengiz | 10/16 | 23,50 |
| 27.02.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Hoşgülhat | F. Yardımcı | 5/10 | 4,00 |
| 22.02.2023 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1900 Kum | Sentor | M. Turan | 12/12 | 23,75 |
| 22.02.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | My Disaster | M. Şakir | 10/11 | 6,75 |
| 20.02.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Demankan | M. Akdağ | 1/13 | 99,10 |
| 20.02.2023 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 2000 Kum | Hoşgülhat | İ. Akyavuz | 8/9 | 3,95 |
| 01.02.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1200 Kum | Kır Avcısı | E. Akkılıç | 13/14 | 12,65 |
| 01.02.2023 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Kindar | E. Akkılıç | 9/11 | 37,45 |
| 01.02.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 2 | 1400 Kum | Queen Expecto | E. Akkılıç | 5/13 | 12,50 |
| 30.01.2023 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 2100 Kum | Mazlum Ağa | Y. Cengiz | 6/12 | 11,10 |
Sık sorulanlar
Bilal Özbay bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bilal Özbay'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 29.05.2023, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.