Antrenör
Bayram Gül
Bayram Gül'ın atları son 12 ayda 39 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (34 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bayram Gül antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38 | 4 | 6 | 5 | %10,5 | %39,5 | – |
| Son 12 ay | 39 | 4 | 6 | 5 | %10,3 | %38,5 | – |
| 2020'den bu yana | 208 | 44 | 34 | 24 | %21,2 | %49,0 | −%32,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 38 | 4 | 6 | 5 | %10,5 | %39,5 |
| 2025 | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| 2024 | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| 2023 | 48 | 12 | 8 | 3 | %25,0 | %47,9 |
| 2022 | 68 | 20 | 11 | 10 | %29,4 | %60,3 |
| 2021 | 29 | 5 | 6 | 4 | %17,2* | %51,7* |
| 2020 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 34 | 4 | 4 | 5 | %11,8 | %38,2 |
| Bursa | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 4 | 2 | 3 | %25,0* | %56,3* |
| Çim · Normal | 16 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %31,3* |
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| 1201–1600 m | 21 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %28,6* |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| 2001+ m | 4 | 2 | 0 | 2 | 2/4 | 4/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 38 | 4 | 6 | 5 | %10,5 | %39,5 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 15 | 2 | 3 | 3 | %13,3* | %53,3* |
| Maiden | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Handikap | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 91 | 27 | 18 | 8 | %29,7 | %58,2 |
| İstanbul | 87 | 13 | 12 | 13 | %14,9 | %43,7 |
| Kocaeli | 23 | 3 | 2 | 3 | %13,0* | %34,8* |
| Bursa | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 100 | 22 | 15 | 13 | %22,0 | %50,0 |
| Kum · Normal | 60 | 14 | 12 | 7 | %23,3 | %55,0 |
| Çim · Normal | 27 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %25,9* |
| Kum · Nemli | 11 | 3 | 2 | 0 | %27,3* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 2 | 3 | 2 | %9,5* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 96 | 17 | 14 | 12 | %17,7 | %44,8 |
| 1601–2000 m | 56 | 15 | 10 | 5 | %26,8 | %53,6 |
| 2001+ m | 35 | 10 | 7 | 5 | %28,6 | %62,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 145 | 29 | 27 | 15 | %20,0 | %49,0 |
| Arap | 63 | 15 | 7 | 9 | %23,8 | %49,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 65 | 13 | 13 | 10 | %20,0 | %55,4 |
| Handikap | 55 | 9 | 13 | 6 | %16,4 | %50,9 |
| Maiden | 33 | 8 | 1 | 3 | %24,2 | %36,4 |
| KV-8 | 16 | 6 | 0 | 2 | %37,5* | %50,0* |
| KV-6 | 13 | 4 | 3 | 1 | %30,8* | %61,5* |
| KV-7 | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| G | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| A | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Bozdağ | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| G. Kocakaya | 5 | 2 | 0 | 3 | 2/5 | 5/5 |
| N. Avci | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| A. Sözen | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| V. Abiş | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Z. Karabulut | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Extensive | 13 | 2 | 2 | 4 | %15,4* | %61,5* |
| Secret Of Dragon | 11 | 1 | 3 | 1 | %9,1* | %45,5* |
| Shining Dragon | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Dragon Prime | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Nexus | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Real Trouble | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Rüzgardahan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Secret Of Dragon | A. Yıldız | 2/5 | 1,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Dragon Prime | E. Bozdağ | 7/10 | 30,85 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Secret Of Dragon | A. Yıldız | 2/5 | 12,20 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Dragon Prime | E. Bozdağ | 4/8 | 30,90 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Secret Of Dragon | A. Yıldız | 4/10 | 19,55 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Satış 4 | 2100 Sentetik | Extensive | G. Kocakaya | 3/5 | 1,20 |
| 18.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 2200 Sentetik | Real Trouble | V. Abiş | 1/8 | 1,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Extensive | G. Kocakaya | 1/8 | 1,65 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Secret Of Dragon | E. Bozdağ | 4/7 | 22,35 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Nexus | E. Bozdağ | 8/12 | 6,35 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Çim | Dragon Prime | E. Bozdağ | 7/10 | 28,90 |
| 05.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Extensive | G. Kocakaya | 1/6 | 2,55 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Secret Of Dragon | A. Kurşun | 7/8 | 10,50 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Nexus | E. Bozdağ | 2/8 | 8,15 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Extensive | G. Kocakaya | 3/8 | 2,05 |
| 14.08.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Dragon Prime | E. Aktuğ | 9/11 | 20,00 |
| 07.08.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Secret Of Dragon | A. Sözen | 4/7 | 15,00 |
| 05.08.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Extensive | G. Kocakaya | 3/9 | 2,35 |
| 20.07.2026 | Bursa | KV-8 | 1800 Çim | Extensive | N. Avci | 5/5 | 17,40 |
| 17.07.2026 | İstanbul | KV-7 | 1200 Çim | Secret Of Dragon | A. Sözen | 6/9 | 10,15 |
Sık sorulanlar
Bayram Gül bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 38 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bayram Gül'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, İstanbul.
Bayram Gül en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 34 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.