Antrenör
Barış Kılıç
Barış Kılıç'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Kılıç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 64 | 3 | 5 | 6 | %4,7 | %21,9 | −%79,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.10.2021, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 24 | 1 | 3 | 3 | %4,2* | %29,2* |
| 2020 | 40 | 2 | 2 | 3 | %5,0 | %17,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Diyarbakır | 22 | 1 | 2 | 2 | %4,5* | %22,7* |
| Şanlıurfa | 21 | 2 | 2 | 0 | %9,5* | %19,0* |
| Elazığ | 18 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %22,2* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 53 | 2 | 4 | 4 | %3,8 | %18,9 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 1 | 0 | 2 | %4,8* | %14,3* |
| 1201–1600 m | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| 1601–2000 m | 27 | 2 | 3 | 3 | %7,4* | %29,6* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 42 | 2 | 4 | 3 | %4,8 | %21,4 |
| İngiliz | 22 | 1 | 1 | 3 | %4,5* | %22,7* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 27 | 2 | 0 | 4 | %7,4* | %22,2* |
| Handikap | 21 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %19,0* |
| Maiden | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2021 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Pembekız | F. Çetinbaş | 11/12 | 5,20 |
| 13.10.2021 | Elazığ | Maiden | 1600 Kum | Son Kral | İ. Katar | 8/12 | 5,20 |
| 05.10.2021 | Adana | Maiden | 1300 Çim | Son Kral | M. Sunkar | 3/12 | 20,80 |
| 27.09.2021 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Haydar Efe | S. Kaplan | 16/18 | 21,55 |
| 12.09.2021 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Magıc Mırror | F. Yardımcı | 3/18 | 6,90 |
| 18.08.2021 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Delicihan | H. Altundağ | 10/12 | 14,40 |
| 18.08.2021 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Kılavuzağası | Y. Cengiz | 2/12 | 3,10 |
| 28.07.2021 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kır Atakan | H. Altundağ | 3/7 | 22,60 |
| 29.06.2021 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Çim | Küçük Demirkırım | M. Bayır | 6/10 | 17,85 |
| 11.05.2021 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Küçük Demirkırım | M. Bayır | 5/11 | 9,55 |
| 14.04.2021 | Elazığ | Handikap 14 | 1700 Kum | Blewus | E. Akkılıç | 15/16 | 7,65 |
| 22.02.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Beren Kızı | E. Akkılıç | 2/13 | 18,20 |
| 22.02.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Büyük Beren | A. Çankaya | 10/12 | 9,85 |
| 15.02.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Beren Kızı | E. Akkılıç | 12/13 | 7,60 |
| 11.02.2021 | Şanlıurfa | KV-8 | 1700 Kum | Büyük Beren | E. Akkılıç | 12/15 | 11,20 |
| 01.02.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Büyük Beren | E. Akkılıç | 1/12 | 4,20 |
| 01.02.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Beren Kızı | E. Akkılıç | 2/12 | 42,35 |
| 25.01.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Büyük Beren | E. Akkılıç | 9/12 | 16,30 |
| 18.01.2021 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 2100 Kum | Büyük Beren | E. Akkılıç | 9/11 | 9,95 |
| 11.01.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Beren Kızı | R. Bayram | 12/15 | 93,25 |
Sık sorulanlar
Barış Kılıç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Barış Kılıç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.10.2021, Elazığ.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.