Antrenör
Bahattin Dağ
Bahattin Dağ'ın atları son 12 ayda 49 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (48 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bahattin Dağ antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 9 | 9 | 4 | %19,6 | %47,8 | – |
| Son 12 ay | 49 | 9 | 9 | 5 | %18,4 | %46,9 | – |
| 2020'den bu yana | 138 | 18 | 18 | 15 | %13,0 | %37,0 | −%19,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 01.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 9 | 9 | 4 | %19,6 | %47,8 |
| 2025 | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| 2023 | 23 | 1 | 2 | 4 | %4,3* | %30,4* |
| 2022 | 13 | 3 | 2 | 0 | %23,1* | %38,5* |
| 2021 | 22 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 2020 | 25 | 3 | 3 | 4 | %12,0* | %40,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 48 | 9 | 8 | 5 | %18,8 | %45,8 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 20 | 5 | 5 | 2 | %25,0* | %60,0* |
| Çim · Normal | 16 | 3 | 4 | 1 | %18,8* | %50,0* |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 1201–1600 m | 33 | 7 | 8 | 3 | %21,2 | %54,5 |
| 1601–2000 m | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| 2001+ m | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 30 | 5 | 5 | 5 | %16,7 | %50,0 |
| Arap | 19 | 4 | 4 | 0 | %21,1* | %42,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 25 | 3 | 5 | 2 | %12,0* | %40,0* |
| Şartlı | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| Maiden | 7 | 2 | 3 | 1 | 2/7 | 6/7 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 102 | 13 | 14 | 10 | %12,7 | %36,3 |
| Antalya | 18 | 4 | 1 | 2 | %22,2* | %38,9* |
| Bursa | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 3 | 0/3 | 3/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 61 | 8 | 10 | 7 | %13,1 | %41,0 |
| Çim · Normal | 38 | 6 | 6 | 4 | %15,8 | %42,1 |
| Kum · Normal | 20 | 3 | 0 | 4 | %15,0* | %35,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 2 | 4 | 4 | %10,5* | %52,6* |
| 1201–1600 m | 82 | 12 | 11 | 7 | %14,6 | %36,6 |
| 1601–2000 m | 24 | 4 | 2 | 3 | %16,7* | %37,5* |
| 2001+ m | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 78 | 11 | 10 | 7 | %14,1 | %35,9 |
| İngiliz | 60 | 7 | 8 | 8 | %11,7 | %38,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 60 | 6 | 7 | 5 | %10,0 | %30,0 |
| Şartlı | 32 | 6 | 3 | 6 | %18,8 | %46,9 |
| Maiden | 23 | 3 | 5 | 1 | %13,0* | %39,1* |
| KV-8 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Satış | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Cankılıç | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| V. Abiş | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| A. Kurşun | 7 | 0 | 3 | 2 | 0/7 | 5/7 |
| N. Avci | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Ö. Yıldırım | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Z. Karabulut | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çizik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G. Kocakaya | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Kaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bay Umut | 19 | 4 | 4 | 0 | %21,1* | %42,1* |
| Taliphan Bey | 9 | 2 | 3 | 1 | 2/9 | 6/9 |
| Doğanhan | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Touch The Money | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| The Eagle | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Galiphanbey | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Golden Dragon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Doğanhan | A. Kurşun | 3/8 | 3,20 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Bay Umut | E. Cankılıç | 7/12 | 7,95 |
| 25.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Touch The Money | E. Cankılıç | 4/6 | 7,40 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Doğanhan | E. Cankılıç | 1/9 | 11,10 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1300 Sentetik | Bay Umut | G. Kocakaya | 1/12 | 7,60 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1600 Çim | Bay Umut | E. Çizik | 7/10 | 7,15 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Doğanhan | M. Kaya | 7/13 | 2,05 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1400 Çim | Bay Umut | E. Çizik | 1/12 | 15,70 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Doğanhan | N. Avci | 2/9 | 3,25 |
| 21.08.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Touch The Money | Ö. Yıldırım | 8/8 | 4,85 |
| 21.08.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Galiphanbey | Ö. Yıldırım | 1/5 | 2,65 |
| 14.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Bay Umut | V. Abiş | 5/11 | 4,90 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Doğanhan | N. Avci | 1/16 | 5,75 |
| 02.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Bay Umut | Z. Karabulut | 4/12 | 4,85 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Galiphanbey | V. Abiş | 2/10 | 4,20 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2400 Çim | Taliphan Bey | E. Cankılıç | –/6 | 1,60 |
| 13.07.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Bay Umut | Ö. Özen | 2/12 | 3,60 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 1400 Çim | Touch The Money | V. Abiş | 7/17 | 9,80 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Taliphan Bey | V. Abiş | 11/12 | 10,70 |
| 25.06.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Bay Umut | V. Abiş | 2/14 | 6,05 |
Sık sorulanlar
Bahattin Dağ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 46 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bahattin Dağ'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 01.11.2026, İstanbul.
Bahattin Dağ en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 48 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.