Antrenör
Aykut Aydın
Aykut Aydın'ın atları son 12 ayda 10 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 2 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (10 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aykut Aydın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* | – |
| Son 12 ay | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* | – |
| 2020'den bu yana | 70 | 6 | 11 | 5 | %8,6 | %31,4 | −%37,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2022 | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| 2021 | 33 | 4 | 7 | 3 | %12,1 | %42,4 |
| 2020 | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 68 | 6 | 11 | 5 | %8,8 | %32,4 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 44 | 4 | 11 | 1 | %9,1 | %36,4 |
| Kum · Normal | 17 | 1 | 0 | 2 | %5,9* | %17,6* |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| 1201–1600 m | 31 | 1 | 2 | 3 | %3,2 | %19,4 |
| 1601–2000 m | 19 | 2 | 3 | 2 | %10,5* | %36,8* |
| 2001+ m | 16 | 2 | 5 | 0 | %12,5* | %43,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 38 | 4 | 8 | 3 | %10,5 | %39,5 |
| Arap | 32 | 2 | 3 | 2 | %6,3 | %21,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 35 | 3 | 8 | 1 | %8,6 | %34,3 |
| Şartlı | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| Maiden | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Uyar | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| E. Atlamaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| F. Bebek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Akgöbek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İ. Yıldırım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karaserhan | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Gökçe Ova | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Göknaz Ece | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Karaserhan | M. Uyar | 3/10 | 6,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Gökçe Ova | M. Uyar | 7/9 | 20,05 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Karaserhan | M. Uyar | 3/12 | 35,70 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Gökçe Ova | M. Uyar | 6/11 | 81,80 |
| 24.09.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Karaserhan | M. Uyar | 6/8 | 33,60 |
| 15.09.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Karaserhan | M. Uyar | 8/12 | 24,20 |
| 29.08.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Karaserhan | E. Atlamaz | 6/8 | 33,35 |
| 04.08.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Karaserhan | F. Bebek | 8/10 | 25,55 |
| 07.07.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Çim | Göknaz Ece | M. Akgöbek | 9/9 | 41,80 |
| 28.05.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Göknaz Ece | İ. Yıldırım | 9/10 | 35,00 |
| 27.06.2023 | Ankara | Handikap 16 | 1200 Çim | Tarsus Şelalesi | K. Demirel | 4/12 | 6,15 |
| 28.03.2023 | Adana | Handikap 16 | 1200 Kum | Ateş Hanım | A. Kaçmaz | 8/11 | 16,75 |
| 27.09.2022 | Ankara | Handikap 17 | 1900 Çim | Tarsus Şelalesi | E. Sincan | 6/9 | 8,45 |
| 22.09.2022 | Ankara | Satış 1 | 1500 Kum | Anatolian Star | M. Kumbasar | 10/10 | 31,65 |
| 15.09.2022 | Ankara | Şartlı 19 | 1900 Çim | Anatolian Star | M. Kumbasar | 12/12 | 13,90 |
| 13.09.2022 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Tarsus Şelalesi | A. Kurşun | 10/10 | 1,85 |
| 03.09.2022 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Anatolian Star | B. Aysen | 9/14 | 33,00 |
| 27.08.2022 | Ankara | Şartlı 5 | 1200 Çim | Tarsus Şelalesi | A. Kurşun | 2/9 | 4,70 |
| 16.08.2022 | Ankara | Satış 3 | 1300 Kum | Anatolian Star | B. Aysen | 13/13 | 81,45 |
| 11.08.2022 | Ankara | KV-8 | 1400 Çim | Tarsus Şelalesi | E. Sincan | 5/7 | 6,00 |
Sık sorulanlar
Aykut Aydın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 10 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aykut Aydın'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, Ankara.
Aykut Aydın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 10 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.