Antrenör
Aslan Çalış
Aslan Çalış'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aslan Çalış antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 33 | 7 | 4 | 2 | %21,2 | %39,4 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 20.10.2021, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 33 | 7 | 4 | 2 | %21,2 | %39,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 24 | 4 | 3 | 2 | %16,7* | %37,5* |
| Bursa | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Sentetik · Normal | 8 | 2 | 3 | 0 | 2/8 | 5/8 |
| Kum · Normal | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| 1201–1600 m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| 1601–2000 m | 14 | 4 | 2 | 1 | %28,6* | %50,0* |
| 2001+ m | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 23 | 4 | 3 | 2 | %17,4* | %39,1* |
| Arap | 10 | 3 | 1 | 0 | %30,0* | %40,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Şartlı | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| Maiden | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Nicole | G. Yıldız | 9/10 | 30,70 |
| 24.09.2021 | Bursa | Handikap 17 | 2000 Çim | Yellow Legend | O. Öztürk | 7/8 | 7,05 |
| 20.09.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Dalbeyler | M. Kayiş | 9/12 | 53,35 |
| 19.09.2021 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Awareness | G. Yıldız | 7/8 | 48,70 |
| 15.09.2021 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Nicole | G. Yıldız | 11/13 | 3,40 |
| 12.09.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Awareness | G. Yıldız | 10/17 | 28,95 |
| 10.09.2021 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Yellow Legend | A. Aslan | 5/8 | 29,95 |
| 01.09.2021 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Hodor | G. Gökçe | 2/13 | 4,45 |
| 31.08.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Aspurçe | F. Him | 1/16 | 3,25 |
| 31.08.2021 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Süper Bird | A. Aslan | 12/12 | 4,65 |
| 30.08.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Bankız | İ. Dinar | 7/11 | 35,05 |
| 30.08.2021 | Bursa | KV-7 | 2000 Çim | Öncüpınar | K. Tokaçoğlu | 2/8 | 3,75 |
| 22.08.2021 | İstanbul | Şartlı 1 | 1100 Sentetik | Nacres | A. Aslan | 8/8 | 18,10 |
| 22.08.2021 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Çim | Naklov | A. Aslan | 7/8 | 12,15 |
| 11.08.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Naklov | A. Aslan | 4/10 | 4,55 |
| 06.08.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Aspurçe | T. Yıldız | 1/9 | 8,10 |
| 23.07.2021 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | Naklov | M. Çelik | 1/13 | 4,15 |
| 09.07.2021 | İstanbul | Şartlı 5 | 1200 Sentetik | Lord Wolf | H. Karataş | 1/6 | 1,25 |
| 02.07.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Awareness | G. Yıldız | 3/12 | 18,05 |
| 02.07.2021 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Lord Wolf | G. Kocakaya | 1/6 | 2,45 |
Sık sorulanlar
Aslan Çalış bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aslan Çalış'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 20.10.2021, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.