Antrenör
Ali Rıza Çakar
Ali Rıza Çakar'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Rıza Çakar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 47 | 5 | 9 | 6 | %10,6 | %42,6 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 10.04.2025, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| 2024 | 29 | 3 | 5 | 5 | %10,3* | %44,8* |
| 2023 | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| 2022 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 38 | 5 | 8 | 6 | %13,2 | %50,0 |
| Ankara | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 32 | 4 | 6 | 5 | %12,5 | %46,9 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 26 | 2 | 6 | 4 | %7,7* | %46,2* |
| 1601–2000 m | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| 2001+ m | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 47 | 5 | 9 | 6 | %10,6 | %42,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 17 | 2 | 3 | 2 | %11,8* | %41,2* |
| Handikap | 15 | 1 | 3 | 3 | %6,7* | %46,7* |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Maiden | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | Rocket Fuel | A. Aslan | 4/7 | 7,75 |
| 04.04.2025 | Antalya | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Rocket Fuel | A. Aslan | 2/7 | 11,95 |
| 11.03.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 2200 Sentetik | Rocket Fuel | T. Bali | 5/8 | 40,25 |
| 27.12.2024 | Antalya | KV-8 | 2100 Sentetik | North Iron | M. Çelik | 8/9 | 7,95 |
| 03.12.2024 | Antalya | KV-6 | 1600 Sentetik | North Iron | M. Çiçek | 2/8 | 5,95 |
| 19.11.2024 | Antalya | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | North Iron | M. Çiçek | 5/8 | 15,60 |
| 29.06.2024 | Antalya | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Rocket Fuel | A. İnci | 3/6 | 1,80 |
| 27.06.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 2200 Sentetik | North Iron | N. Avci | 1/7 | 3,30 |
| 20.06.2024 | Antalya | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Rocket Fuel | S. Yıldız | 3/7 | 2,85 |
| 08.06.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Rocket Fuel | M. Çiçek | 1/11 | 2,30 |
| 06.06.2024 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | North Iron | M. Çelik | 2/8 | 4,05 |
| 01.06.2024 | Antalya | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Rocket Fuel | M. Çiçek | 4/9 | 2,05 |
| 23.05.2024 | Antalya | Maiden | 1700 Sentetik | Blazıng Fıre | B. Akçay | 11/12 | 35,30 |
| 23.05.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1600 Sentetik | North Iron | S. Yıldız | 3/7 | 5,90 |
| 16.05.2024 | Antalya | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Rocket Fuel | G. Yıldız | 2/9 | 4,55 |
| 16.05.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | North Iron | S. Yıldız | 3/7 | 4,90 |
| 09.05.2024 | Antalya | Handikap 14 | 1700 Sentetik | Rocket Fuel | A. Çelik | 2/12 | 2,25 |
| 25.04.2024 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Rocket Fuel | S. Yıldız | 2/6 | 9,45 |
| 12.04.2024 | Antalya | Şartlı 3 | 1600 Sentetik | Rocket Fuel | A. Çelik | 4/15 | 9,00 |
| 12.04.2024 | Antalya | Handikap 21 | 2100 Sentetik | North Iron | A. Çelik | 6/8 | 3,20 |
Sık sorulanlar
Ali Rıza Çakar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Rıza Çakar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 10.04.2025, Antalya.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.