Antrenör
Ahmet Özdoğan
Ahmet Özdoğan'ın atları son 12 ayda 10 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 8 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (6 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Özdoğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 | – |
| Son 12 ay | 10 | 3 | 2 | 3 | %30,0* | %80,0* | – |
| 2020'den bu yana | 35 | 11 | 4 | 7 | %31,4 | %62,9 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.09.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1/5 | 4/5 |
| 2025 | 16 | 8 | 2 | 2 | %50,0* | %75,0* |
| 2023 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 2022 | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| 2021 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 6 | 1 | 1 | 3 | 1/6 | 5/6 |
| Antalya | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 3 | 1 | 3 | 3/7 | 7/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1201–1600 m | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| 1601–2000 m | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 8 | 1 | 2 | 3 | 1/8 | 6/8 |
| Arap | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 19 | 6 | 1 | 5 | %31,6* | %63,2* |
| Antalya | 7 | 3 | 2 | 1 | 3/7 | 6/7 |
| Bursa | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| İstanbul | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 9 | 2 | 5 | %45,0* | %80,0* |
| Çim · Normal | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Sentetik · Normal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| 1201–1600 m | 12 | 5 | 0 | 1 | %41,7* | %50,0* |
| 1601–2000 m | 10 | 2 | 3 | 2 | %20,0* | %70,0* |
| 2001+ m | 12 | 4 | 1 | 3 | %33,3* | %66,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 20 | 5 | 3 | 3 | %25,0* | %55,0* |
| Arap | 15 | 6 | 1 | 4 | %40,0* | %73,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 15 | 5 | 2 | 3 | %33,3* | %66,7* |
| Handikap | 11 | 3 | 1 | 3 | %27,3* | %63,6* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| E. Çankaya | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| E. Akpınar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| V. Abiş | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| E. Aktuğ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Altın | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maggie | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Glitter Wings | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Bozarslan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Babosh | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kral Dayı | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Suadiye Beyi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Maggie | E. Akpınar | 2/20 | 9,55 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Maggie | B. Gökçe | 8/15 | 9,95 |
| 03.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2000 Kum | Glitter Wings | B. Gökçe | 3/5 | 6,90 |
| 12.05.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2100 Kum | Glitter Wings | E. Çankaya | 3/7 | 6,60 |
| 30.04.2026 | Ankara | KV-7 | 2000 Kum | Bozarslan | V. Abiş | 1/12 | 3,15 |
| 02.12.2025 | Antalya | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Babosh | E. Aktuğ | 6/7 | 23,85 |
| 20.11.2025 | Antalya | KV-8 | 2200 Kum | Kral Dayı | E. Çankaya | 1/6 | 3,05 |
| 18.11.2025 | Antalya | Şartlı 3 | 1400 Kum | Suadiye Beyi | A. Altın | 1/7 | 3,10 |
| 15.11.2025 | Ankara | Handikap 21 | 2000 Kum | Glitter Wings | S. Çelik | 2/7 | 3,60 |
| 15.11.2025 | Ankara | Satış 3 | 1500 Kum | Maggie | S. Çelik | 3/8 | 12,30 |
| 06.11.2025 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Glitter Wings | M. Akgöbek | 6/9 | 3,80 |
| 11.10.2025 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Kum | Kral Dayı | S. Çelik | 6/8 | 10,75 |
| 25.09.2025 | Ankara | KV-6 | 2200 Kum | Glitter Wings | S. Çelik | 1/5 | 1,75 |
| 16.09.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1500 Kum | Glitter Wings | S. Çelik | 1/8 | 6,60 |
| 05.08.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1600 Kum | Bozarslan | V. Abiş | 1/5 | 2,00 |
| 01.07.2025 | Ankara | Satış 2 | 2200 Çim | Glitter Wings | M. Akgöbek | 4/9 | 6,50 |
| 27.05.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2000 Kum | Büyük Macelan | M. Keçeci | 1/5 | 1,85 |
| 16.05.2025 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Büyük Macelan | M. Keçeci | 1/12 | 3,00 |
| 13.05.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 2100 Kum | Kral Dayı | M. Akgöbek | 1/8 | 4,85 |
| 06.03.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2200 Kum | Kral Dayı | M. Çelik | 2/5 | 2,50 |
Sık sorulanlar
Ahmet Özdoğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 5 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Özdoğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.09.2026, Bursa.
Ahmet Özdoğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 6 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.