Apranti (AP)AP nedir?
Yunus Yalvan
Yunus Yalvan son 12 ayda 11 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (11 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Yalvan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| Son 12 ay | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
| 2020'den bu yana | 43 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %4,7 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 16.10.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2025 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2024 | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| 2023 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2022 | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| 2021 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2020 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 37 | 0 | 0 | 1 | %0,0 | %2,7 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 24 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,2* |
| Çim · Normal | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| 1201–1600 m | 28 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 1601–2000 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 33 | 0 | 1 | 1 | %0,0 | %6,1 |
| Arap | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Şıvgın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| C. Turan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Akalp | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Demirkıran | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Z. Temuçin | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| K. Melike | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| U. Bilik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Dağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Phantom Ruler | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çaycı Kız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Powerfull Lady | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Gunslinger | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Illegal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Innerbloom | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Touch The Money | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1400 Sentetik | Çaycı Kız | C. Turan | –/14 | 51,60 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Çaycı Kız | C. Turan | 12/14 | 33,50 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Phantom Ruler | A. Şıvgın | –/17 | 87,15 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Powerfull Lady | A. Akalp | 9/9 | 81,90 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Sentetik | Phantom Ruler | A. Şıvgın | 7/8 | 34,80 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Gunslinger | Y. Demirkıran | 16/16 | 75,90 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Phantom Ruler | A. Şıvgın | 14/14 | 55,30 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Çim | Illegal | Z. Temuçin | 10/10 | 57,40 |
| 31.07.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Powerfull Lady | K. Melike | –/11 | 24,00 |
| 24.05.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1000 Sentetik | Innerbloom | U. Bilik | 9/10 | 20,15 |
| 08.04.2026 | İstanbul | KV-7 | 1500 Sentetik | Touch The Money | B. Dağ | 4/6 | 18,55 |
| 07.11.2025 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Hexagon | A. Şıvgın | 11/12 | 36,45 |
| 05.11.2025 | İstanbul | Şartlı 19 | 1600 Çim | Powerfull Lady | K. Melike | 10/16 | 87,75 |
| 19.03.2025 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Suicide King | U. Bilik | 6/6 | 49,90 |
| 22.02.2025 | İstanbul | Maiden | 2000 Sentetik | Zulu Girl | M. Sandıkcı | 10/10 | 79,75 |
| 20.10.2024 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Suicide King | U. Bilik | 6/11 | 10,70 |
| 27.08.2024 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Bright | T. Şit | 8/8 | 36,65 |
| 24.07.2024 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Sentimiento | V. Yüksel | 8/8 | 73,50 |
| 18.07.2024 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Bright | T. Şit | 10/10 | 14,90 |
| 14.07.2024 | İstanbul | Handikap 14 | 1600 Çim | Makaracı Kız | T. Şit | 14/17 | 39,90 |
Sık sorulanlar
Yunus Yalvan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 11 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yunus Yalvan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 16.10.2026, İstanbul.
Yunus Yalvan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 11 koşu, 0 birincilik.
Yunus Yalvan apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.