Jokey
Vahdettin Kaplan
Vahdettin Kaplan son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Vahdettin Kaplan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 362 | 22 | 20 | 22 | %6,1 | %17,7 | −%30,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 09.09.2023, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 72 | 4 | 6 | 3 | %5,6 | %18,1 |
| 2022 | 52 | 6 | 3 | 4 | %11,5 | %25,0 |
| 2021 | 165 | 8 | 8 | 12 | %4,8 | %17,0 |
| 2020 | 73 | 4 | 3 | 3 | %5,5 | %13,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 138 | 9 | 8 | 9 | %6,5 | %18,8 |
| Kocaeli | 88 | 2 | 3 | 4 | %2,3 | %10,2 |
| Diyarbakır | 37 | 3 | 2 | 1 | %8,1 | %16,2 |
| Antalya | 36 | 4 | 1 | 3 | %11,1 | %22,2 |
| Ankara | 27 | 2 | 2 | 2 | %7,4* | %22,2* |
| Elazığ | 25 | 1 | 4 | 2 | %4,0* | %28,0* |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 157 | 8 | 6 | 6 | %5,1 | %12,7 |
| Sentetik · Normal | 100 | 7 | 6 | 10 | %7,0 | %23,0 |
| Çim · Normal | 54 | 4 | 3 | 2 | %7,4 | %16,7 |
| Kum · Nemli | 19 | 1 | 0 | 2 | %5,3* | %15,8* |
| Kum · Islak | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Kum · Sulu | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 106 | 5 | 7 | 6 | %4,7 | %17,0 |
| 1201–1600 m | 149 | 10 | 6 | 11 | %6,7 | %18,1 |
| 1601–2000 m | 87 | 6 | 7 | 2 | %6,9 | %17,2 |
| 2001+ m | 20 | 1 | 0 | 3 | %5,0* | %20,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 189 | 11 | 15 | 9 | %5,8 | %18,5 |
| İngiliz | 173 | 11 | 5 | 13 | %6,4 | %16,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Ahmet In My Heart | A. Toprak | 4/15 | 8,80 |
| 19.08.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Gobak Hatun | E. Altın | 11/13 | 16,70 |
| 19.08.2023 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1800 Kum | Dai Hard | D. Demirkapu | 9/12 | 16,85 |
| 12.08.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Gobak Hatun | E. Altın | 14/15 | 8,20 |
| 22.07.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1700 Kum | Bayzeki | O. Demir | 16/16 | 5,05 |
| 05.07.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1600 Kum | Pleasantly Boy | M. Altın | 7/12 | 7,40 |
| 05.07.2023 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Sebbak | A. İşık | 2/8 | 8,45 |
| 01.07.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Eşkiya Beyi | M. Karalı | 7/14 | 13,75 |
| 01.07.2023 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Look Star | M. Altın | 4/11 | 15,00 |
| 17.06.2023 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Wın The Prıncess | T. Çizik | 8/11 | 3,75 |
| 17.06.2023 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Vıctor Kisiy | M. Barcin | 8/9 | 23,25 |
| 17.06.2023 | Diyarbakır | Şartlı 2 | 1200 Kum | Fersude | M. Barcin | 7/11 | 16,90 |
| 14.06.2023 | Elazığ | Handikap 15 | 1600 Kum | Feyman Abi | F. Arslan | 15/15 | 47,90 |
| 14.06.2023 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Varto Yıldızı | A. İşık | 10/12 | 9,50 |
| 14.06.2023 | Elazığ | Handikap 15 | 1700 Kum | Kazancı | R. Bakır | 7/14 | 26,45 |
| 14.06.2023 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Güneşebakan | F. Arslan | 10/11 | 31,75 |
| 10.06.2023 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Eşkiya Beyi | H. Değirmenci | 6/9 | 15,95 |
| 24.05.2023 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Kaptan Dilşad | M. Altın | 8/10 | 31,80 |
| 24.05.2023 | Elazığ | Handikap 15 | 1900 Kum | Vahşi Çocuk | M. Barcin | 7/9 | 12,90 |
| 24.05.2023 | Elazığ | Şartlı 4 | 1600 Kum | Master Wizard | M. Altın | 9/11 | 13,85 |
Sık sorulanlar
Vahdettin Kaplan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Vahdettin Kaplan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 09.09.2023, Diyarbakır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.