Apranti (AP)AP nedir?
Mehmet Gömeç
Mehmet Gömeç son 12 ayda 3 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (3 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Gömeç jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 | – |
| 2020'den bu yana | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 28.11.2025, Antalya.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| 2022 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 2020 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Arap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 1601–2000 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Arap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Polat | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bosko | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ateş Tufanı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Sentetik | Ateş Tufanı | A. Polat | 13/13 | 28,30 |
| 25.11.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Bosko | A. Polat | 4/8 | 41,90 |
| 18.11.2025 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Bosko | A. Polat | 6/9 | 19,40 |
| 21.01.2025 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Sentetik | Amazon Warrior | Ö. Yıldırım | –/11 | 35,95 |
| 09.01.2025 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Balıkçı Kraliçe | H. Polat | 8/10 | 53,50 |
| 18.03.2022 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Gülbatan | M. Kaya | 7/8 | 29,30 |
| 18.03.2022 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Korkusuz Battal | M. Kaya | 5/5 | 19,65 |
| 16.02.2022 | Antalya | Maiden | 1300 Kum | Blue Heart | T. Sayılkan | 10/12 | 53,85 |
| 11.02.2022 | Antalya | Şartlı 5 | 2100 Kum | Keremito | E. İyidöner | 6/6 | 60,30 |
| 24.05.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Uğurcanım | M. Türkoğlu | 9/12 | 24,10 |
| 21.05.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Son Spartalı | H. Karabulut | 9/9 | 46,90 |
| 14.05.2021 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Son Spartalı | H. Karabulut | 9/15 | 70,90 |
| 07.05.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Kum | Black Adler | G. Özertürk | 9/11 | 15,25 |
| 04.08.2020 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Öztürkmen | S. Topal | 9/9 | 61,85 |
| 13.02.2020 | İzmir | Satış 1 | 2000 Kum | King Dothark | S. Yudum | 7/8 | 68,50 |
| 04.01.2020 | Adana | Şartlı 2 | 1400 Kum | King Dothark | F. Çelik | 8/11 | 89,75 |
| 04.01.2020 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Kum | Wind Of Bosphorus | F. Çelik | 6/6 | 49,40 |
Sık sorulanlar
Mehmet Gömeç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Gömeç bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 28.11.2025, Antalya.
Mehmet Gömeç en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 3 koşu, 0 birincilik.
Mehmet Gömeç apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.