Apranti (AP)AP nedir?
Mehmet Fatin Aslan
Mehmet Fatin Aslan son 12 ayda 5 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (5 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Fatin Aslan jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 | – |
| Son 12 ay | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 | – |
| 2020'den bu yana | 92 | 0 | 6 | 10 | %0,0 | %17,4 | −%100,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 08.07.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
| 2024 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| 2021 | 28 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| 2020 | 58 | 0 | 4 | 5 | %0,0 | %15,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 5 | 0 | 1 | 3 | 0/5 | 4/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| 1201–1600 m | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 70 | 0 | 4 | 6 | %0,0 | %14,3 |
| Elazığ | 14 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %28,6* |
| Adana | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Diyarbakır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 84 | 0 | 5 | 10 | %0,0 | %17,9 |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 0 | 4 | 5 | %0,0 | %22,0 |
| 1201–1600 m | 30 | 0 | 1 | 3 | %0,0 | %13,3 |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %14,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 47 | 0 | 3 | 2 | %0,0 | %10,6 |
| İngiliz | 45 | 0 | 3 | 8 | %0,0 | %24,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord Of Kirve | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Lady İsis | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| King Pele | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Many More | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Mirşeşen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Lord Of Kirve | M. Kaya | 3/4 | 2,10 |
| 08.07.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1600 Kum | Lady İsis | M. Kaya | 2/3 | 2,40 |
| 08.07.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | King Pele | E. Açmaz | 3/3 | 3,40 |
| 08.07.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1200 Kum | Many More | M. Buluç | 3/3 | 3,70 |
| 08.07.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Mirşeşen | M. Kaya | 4/4 | 2,80 |
| 08.11.2024 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Trader | M. Kaya | 3/9 | 6,05 |
| 01.09.2021 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 2000 Kum | Sürmeli Bey | O. Görmez | 13/15 | 60,85 |
| 23.08.2021 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Sarrafbaba | S. Kurt | 5/15 | 2,70 |
| 12.07.2021 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Hakkız | A. Toprak | 14/16 | 78,25 |
| 12.07.2021 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Peacekeeper | S. Kurt | 14/15 | 38,55 |
| 23.06.2021 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Another | S. Sayın | 9/16 | 9,85 |
| 23.06.2021 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | My Torok | A. Toprak | 13/16 | 66,40 |
| 23.06.2021 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Kızılçay | M. Keklik | 16/16 | 13,00 |
| 21.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Mezre Prensesi | V. Çizik | 10/14 | 113,35 |
| 21.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Bozok Fırtınası | M. Doğan | 6/13 | 37,50 |
| 14.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Başkan Murat | R. Akcan | 14/17 | 89,30 |
| 14.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Another | S. Sayın | 3/17 | 33,55 |
| 14.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Kızılçay | M. Keklik | 2/18 | 84,30 |
| 07.06.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Berberadnan | M. Doğan | 13/14 | 32,40 |
| 24.05.2021 | Şanlıurfa | Maiden | 1800 Kum | Arges | V. Çizik | 15/15 | 73,25 |
Sık sorulanlar
Mehmet Fatin Aslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 5 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Fatin Aslan bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 08.07.2026, Elazığ.
Mehmet Fatin Aslan en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 5 koşu, 0 birincilik.
Mehmet Fatin Aslan apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.