Jokey
Doğukan Sav
Doğukan Sav son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Doğukan Sav jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 103 | 4 | 4 | 9 | %3,9 | %16,5 | −%91,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 20.08.2021, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 103 | 4 | 4 | 9 | %3,9 | %16,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 54 | 2 | 1 | 5 | %3,7 | %14,8 |
| Adana | 33 | 2 | 2 | 4 | %6,1 | %24,2 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 56 | 3 | 2 | 6 | %5,4 | %19,6 |
| Kum · Islak | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| Çim · Normal | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 39 | 2 | 2 | 5 | %5,1 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 41 | 2 | 1 | 4 | %4,9 | %17,1 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 61 | 1 | 4 | 6 | %1,6 | %18,0 |
| İngiliz | 42 | 3 | 0 | 3 | %7,1 | %14,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Yeşilkale | S. Topal | 4/18 | 9,50 |
| 20.08.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Mıss Belgrade | V. Yüksel | 12/14 | 28,55 |
| 12.08.2021 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Mevlüt Babamız | A. Arslan | 3/9 | 4,55 |
| 12.08.2021 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Karan Kardeşler | E. Arukan | 9/9 | 32,60 |
| 10.08.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Eğilce | A. Arslan | 8/15 | 5,70 |
| 10.08.2021 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | Topuklu Efem | A. Arslan | 8/10 | 3,80 |
| 10.08.2021 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Subaşıoğlu | G. Karabulut | 9/10 | 12,60 |
| 05.08.2021 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Terbiyeli | D. Sav | 11/15 | 114,25 |
| 05.08.2021 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1400 Kum | Mevlüt Babamız | A. Arslan | 3/7 | 4,15 |
| 03.08.2021 | Kocaeli | Handikap 21 | 2000 Kum | Cesurmirza | G. Taşdelen | 8/8 | 14,15 |
| 03.08.2021 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Ersarraf | G. Taşdelen | 9/9 | 39,40 |
| 29.07.2021 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Uçanbilgin | T. Turan | 7/11 | 10,80 |
| 27.07.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 1200 Kum | Black Power | T. Çekici | 8/13 | 64,30 |
| 27.07.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Deli Bal | T. Turan | 11/12 | 30,60 |
| 23.07.2021 | İstanbul | Maiden | 1900 Çim | The Fire Girl | G. Taşdelen | 7/13 | 37,20 |
| 23.07.2021 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Yeşilkale | S. Topal | 5/11 | 15,50 |
| 22.07.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 1700 Kum | Karaca Yeliz | Ş. Çelik | 12/16 | 15,50 |
| 22.07.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Subaşıoğlu | G. Karabulut | 5/6 | 5,00 |
| 13.07.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Deli Bal | T. Turan | 10/11 | 21,10 |
| 13.07.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Ginesta | A. Kılıç | 10/11 | 20,55 |
Sık sorulanlar
Doğukan Sav bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Doğukan Sav bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 20.08.2021, İstanbul.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.