Antrenör
Ahmet Arslan
Ahmet Arslan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 223 | 24 | 26 | 23 | %10,8 | %32,7 | −%41,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 21.09.2021, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 113 | 10 | 10 | 15 | %8,8 | %31,0 |
| 2020 | 110 | 14 | 16 | 8 | %12,7 | %34,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 171 | 20 | 19 | 13 | %11,7 | %30,4 |
| Bursa | 37 | 3 | 6 | 7 | %8,1 | %43,2 |
| İstanbul | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Ankara | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 151 | 18 | 19 | 17 | %11,9 | %35,8 |
| Kum · Nemli | 29 | 2 | 3 | 2 | %6,9* | %24,1* |
| Kum · Islak | 18 | 3 | 2 | 0 | %16,7* | %27,8* |
| Çim · Normal | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 4 | 7 | 3 | %8,9 | %31,1 |
| 1201–1600 m | 76 | 12 | 9 | 10 | %15,8 | %40,8 |
| 1601–2000 m | 93 | 8 | 9 | 8 | %8,6 | %26,9 |
| 2001+ m | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 182 | 18 | 23 | 16 | %9,9 | %31,3 |
| İngiliz | 41 | 6 | 3 | 7 | %14,6 | %39,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 99 | 9 | 10 | 7 | %9,1 | %26,3 |
| Şartlı | 74 | 11 | 12 | 10 | %14,9 | %44,6 |
| Maiden | 32 | 3 | 3 | 3 | %9,4 | %28,1 |
| KV-6 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2021 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Uçanbilgin | G. Özçelik | 3/14 | 3,75 |
| 21.09.2021 | Kocaeli | Handikap 17 | 2000 Kum | Just Diamond | A. İnci | 1/7 | 3,95 |
| 21.09.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Buğulu Göz | B. Akçay | 4/11 | 13,30 |
| 17.09.2021 | Bursa | G 3 | 1400 Çim | Mevlüt Babamız | A. Arslan | 3/14 | 27,75 |
| 14.09.2021 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Fanizan | T. Keresteci | 6/12 | 6,85 |
| 14.09.2021 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Ozanınoğlu | B. Gökçe | 2/12 | 16,85 |
| 14.09.2021 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Uçanbilgin | D. Kaya | 3/14 | 3,45 |
| 07.09.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Eğilce | B. Akçay | 4/15 | 7,85 |
| 07.09.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Gönül Avcısı | B. Gökçe | 6/15 | 21,70 |
| 06.09.2021 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Mevlüt Babamız | A. Arslan | 1/13 | 16,60 |
| 06.09.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Lady Lipa | T. Keresteci | 4/11 | 27,90 |
| 02.09.2021 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Berengül | M. Demir | 3/10 | 7,55 |
| 31.08.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Süslü Hanım | B. Akçay | 7/16 | 16,35 |
| 31.08.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Buğulu Göz | M. Bilgin | 11/16 | 6,20 |
| 31.08.2021 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Gönül Avcısı | B. Gökçe | 9/16 | 6,20 |
| 31.08.2021 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Uçanbilgin | G. Özçelik | 2/10 | 11,95 |
| 30.08.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Kum | Eğilce | F. Arslan | 4/11 | 4,50 |
| 30.08.2021 | Bursa | KV-7 | 2000 Çim | Tutarlı | M. Bilgin | 5/8 | 23,60 |
| 26.08.2021 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Uçanbilgin | M. Demir | 3/16 | 8,45 |
| 26.08.2021 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Mevlüt Babamız | B. Akçay | 9/12 | 10,60 |
Sık sorulanlar
Ahmet Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ahmet Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 21.09.2021, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.