Antrenör
Esma Didem Arukan
Esma Didem Arukan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Esma Didem Arukan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 131 | 13 | 14 | 16 | %9,9 | %32,8 | −%61,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 25.07.2023, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| 2022 | 49 | 5 | 5 | 5 | %10,2 | %30,6 |
| 2021 | 74 | 8 | 9 | 8 | %10,8 | %33,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 62 | 8 | 8 | 8 | %12,9 | %38,7 |
| İstanbul | 37 | 2 | 5 | 2 | %5,4 | %24,3 |
| Bursa | 26 | 3 | 0 | 5 | %11,5* | %30,8* |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 7 | 5 | 8 | %12,7 | %36,4 |
| Çim · Normal | 31 | 2 | 4 | 5 | %6,5 | %35,5 |
| Sentetik · Normal | 20 | 1 | 2 | 0 | %5,0* | %15,0* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Kum · Islak | 10 | 2 | 2 | 0 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 1201–1600 m | 71 | 10 | 7 | 10 | %14,1 | %38,0 |
| 1601–2000 m | 42 | 2 | 5 | 5 | %4,8 | %28,6 |
| 2001+ m | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 76 | 8 | 10 | 8 | %10,5 | %34,2 |
| İngiliz | 55 | 5 | 4 | 8 | %9,1 | %30,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 50 | 6 | 8 | 5 | %12,0 | %38,0 |
| Şartlı | 38 | 3 | 3 | 3 | %7,9 | %23,7 |
| Maiden | 24 | 2 | 0 | 4 | %8,3* | %25,0* |
| KV-6 | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2023 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Egenin Aslanı | S. Özen | 9/9 | 5,20 |
| 06.04.2023 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Rectifier | G. Özçelik | 3/12 | 7,45 |
| 23.03.2023 | Kocaeli | Maiden | 1900 Kum | Rectifier | G. Özçelik | 3/9 | 12,05 |
| 30.01.2023 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Yolkıran | K. Tokaçoğlu | 3/8 | 2,20 |
| 28.01.2023 | İstanbul | Handikap 21 | 1500 Sentetik | Derdiyok | C. Altun | 10/11 | 54,60 |
| 26.01.2023 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Tarmatebebi | H. Çizik | 10/10 | 15,95 |
| 12.01.2023 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Yolkıran | B. Gökçe | 8/8 | 7,05 |
| 12.01.2023 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Chairman | G. Özçelik | 4/7 | 9,85 |
| 14.12.2022 | İstanbul | Şartlı 5 | 1300 Sentetik | Yolkıran | G. Özçelik | 6/9 | 39,15 |
| 10.12.2022 | İstanbul | Maiden/Satış | 1400 Sentetik | Accountant | M. Çiçek | 11/11 | 15,05 |
| 03.12.2022 | İstanbul | Handikap 17 | 1200 Sentetik | Yolkıran | M. Çelik | 13/13 | 35,90 |
| 23.11.2022 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Yolkıran | M. Çelik | 9/13 | 20,65 |
| 14.11.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Yolkıran | M. Bilgin | 7/13 | 6,85 |
| 14.11.2022 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Rectifier | G. Özçelik | 8/9 | 13,25 |
| 31.10.2022 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Kum | Yolkıran | M. Bilgin | 4/10 | 4,80 |
| 28.10.2022 | İstanbul | Handikap 22 | 1600 Çim | Chairman | G. Özçelik | 7/9 | 22,50 |
| 24.10.2022 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Rectifier | M. Çelik | 8/11 | 15,15 |
| 17.10.2022 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Yolkıran | G. Özçelik | 7/12 | 7,20 |
| 14.10.2022 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Accountant | G. Özçelik | 7/10 | 24,70 |
| 27.09.2022 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Chairman | M. Çiçek | 4/12 | 3,20 |
Sık sorulanlar
Esma Didem Arukan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Esma Didem Arukan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 25.07.2023, Kocaeli.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.