Antrenör
Vedat Boyraz
Vedat Boyraz'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Boyraz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 126 | 12 | 9 | 21 | %9,5 | %33,3 | −%54,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 13.01.2021, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 2020 | 122 | 12 | 9 | 19 | %9,8 | %32,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 100 | 8 | 5 | 17 | %8,0 | %30,0 |
| Kocaeli | 16 | 3 | 2 | 4 | %18,8* | %56,3* |
| Bursa | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 63 | 4 | 4 | 12 | %6,3 | %31,7 |
| Çim · Normal | 31 | 3 | 2 | 3 | %9,7 | %25,8 |
| Kum · Normal | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 20 | 2 | 2 | 1 | %10,0* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 49 | 5 | 2 | 12 | %10,2 | %38,8 |
| 1601–2000 m | 37 | 3 | 3 | 6 | %8,1 | %32,4 |
| 2001+ m | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 99 | 10 | 6 | 13 | %10,1 | %29,3 |
| Arap | 27 | 2 | 3 | 8 | %7,4* | %48,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 49 | 4 | 3 | 6 | %8,2 | %26,5 |
| Şartlı | 34 | 4 | 2 | 10 | %11,8 | %47,1 |
| Maiden | 22 | 2 | 2 | 3 | %9,1* | %31,8* |
| KV-7 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| G | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2021 | İstanbul | Handikap 21 | 1500 Sentetik | Azmantor | G. Kocakaya | 8/9 | 3,90 |
| 09.01.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Zaldır | F. Arslan | 8/11 | 13,95 |
| 06.01.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Peekaboo | G. Kocakaya | 3/12 | 1,90 |
| 02.01.2021 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | İlsum | İ. Soyad | 3/9 | 5,25 |
| 30.12.2020 | İstanbul | A 2 | 2000 Sentetik | Spread The Joy | M. Çelik | 6/8 | 28,70 |
| 30.12.2020 | İstanbul | KV-7 | 1500 Sentetik | Azmantor | S. Boyraz | 1/7 | 9,30 |
| 30.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Haluk Han | A. Çelik | 3/12 | 6,80 |
| 25.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Hopa Şahı | M. Arslan | 10/11 | 15,15 |
| 25.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Atçı Güzeli | M. Arslan | 9/11 | 42,35 |
| 25.12.2020 | İstanbul | Şartlı 3 | 1300 Sentetik | İlsum | S. Boyraz | 3/12 | 3,30 |
| 23.12.2020 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Spread The Joy | G. Gökçe | 3/7 | 4,10 |
| 20.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Sea Of Wonders | G. Gökçe | 4/11 | 7,25 |
| 20.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Şekerpare | N. Avci | 7/11 | 12,90 |
| 20.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1200 Sentetik | Arzanana | M. Çiçek | 9/11 | 43,35 |
| 20.12.2020 | İstanbul | KV-7 | 1500 Sentetik | Peekaboo | G. Gökçe | 4/6 | 25,95 |
| 20.12.2020 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Zaldır | N. Avci | 4/9 | 9,75 |
| 18.12.2020 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Hopa Şahı | İ. Soyad | 7/14 | 4,05 |
| 16.12.2020 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Atçı Güzeli | İ. Soyad | 8/12 | 9,05 |
| 11.12.2020 | İstanbul | Handikap 17 | 2000 Sentetik | Zaldır | N. Avci | 5/6 | 8,50 |
| 11.12.2020 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Sentetik | Harbour Master | S. Boyraz | 7/11 | 11,65 |
Sık sorulanlar
Vedat Boyraz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Vedat Boyraz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 13.01.2021, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.