Antrenör
Sercan Daştan
Sercan Daştan'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sercan Daştan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 82 | 4 | 15 | 9 | %4,9 | %34,1 | −%66,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 15.12.2021, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 40 | 1 | 5 | 3 | %2,5 | %22,5 |
| 2020 | 42 | 3 | 10 | 6 | %7,1 | %45,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 32 | 2 | 6 | 6 | %6,3 | %43,8 |
| Bursa | 28 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %17,9* |
| İstanbul | 16 | 1 | 4 | 1 | %6,3* | %37,5* |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Adana | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 39 | 0 | 10 | 5 | %0,0 | %38,5 |
| Kum · Normal | 26 | 3 | 4 | 3 | %11,5* | %38,5* |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| 1201–1600 m | 44 | 4 | 7 | 5 | %9,1 | %36,4 |
| 1601–2000 m | 18 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %38,9* |
| 2001+ m | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 45 | 1 | 6 | 5 | %2,2 | %26,7 |
| Arap | 37 | 3 | 9 | 4 | %8,1 | %43,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 0 | 5 | 5 | %0,0 | %33,3 |
| Şartlı | 30 | 3 | 5 | 2 | %10,0 | %33,3 |
| Maiden | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2021 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Golden Ship | M. Hamedi | 10/14 | 30,80 |
| 24.10.2021 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Flaying Cool | Y. Yüksel | 8/10 | 7,25 |
| 01.10.2021 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Hellora | O. Atmaca | 15/16 | 38,20 |
| 01.10.2021 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Malatya Gülü | M. Bilgin | 6/10 | 17,85 |
| 28.09.2021 | Ankara | Maiden/Satış | 1600 Çim | Flaying Cool | Y. Yüksel | 2/8 | 3,35 |
| 20.09.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Hellora | C. Altun | 10/11 | 48,75 |
| 20.09.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Demirpençe | Y. Yüksel | 6/12 | 10,25 |
| 17.09.2021 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Flaying Cool | O. Eren | 7/10 | 7,35 |
| 17.09.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 2400 Çim | Golden Ship | O. Atmaca | 5/11 | 14,65 |
| 10.09.2021 | Bursa | Satış 2 | 1800 Çim | Golden Ship | O. Atmaca | 2/10 | 20,80 |
| 10.09.2021 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Flaying Cool | Y. Yüksel | 2/11 | 18,55 |
| 03.09.2021 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Hellora | Y. Yüksel | 7/7 | 16,30 |
| 27.08.2021 | Bursa | Şartlı 4 | 1900 Kum | Kızılhan | F. Him | 10/10 | 56,50 |
| 24.08.2021 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Flaying Cool | O. Eren | 5/9 | 11,40 |
| 22.08.2021 | İzmir | Handikap 15 | 1300 Çim | Hellora | M. Çiçek | 7/12 | 6,65 |
| 20.08.2021 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Golden Ship | O. Atmaca | 7/12 | 8,95 |
| 17.08.2021 | Ankara | Şartlı 3 | 2000 Kum | Demirpençe | H. Çizik | 7/8 | 4,95 |
| 13.08.2021 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Flaying Cool | O. Eren | 6/8 | 28,10 |
| 10.08.2021 | Ankara | Satış 2 | 1400 Kum | Malatya Gülü | G. Kocakaya | 7/10 | 2,35 |
| 03.08.2021 | Ankara | Handikap 16 | 1500 Kum | Malatya Gülü | F. Arslan | 3/10 | 4,65 |
Sık sorulanlar
Sercan Daştan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sercan Daştan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 15.12.2021, İstanbul.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.