Antrenör
Özcan Gökçe
Özcan Gökçe'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Özcan Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 107 | 14 | 13 | 12 | %13,1 | %36,4 | −%26,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 30.12.2022, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 76 | 6 | 9 | 11 | %7,9 | %34,2 |
| 2021 | 21 | 5 | 3 | 1 | %23,8* | %42,9* |
| 2020 | 10 | 3 | 1 | 0 | %30,0* | %40,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 100 | 13 | 12 | 11 | %13,0 | %36,0 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 73 | 11 | 8 | 8 | %15,1 | %37,0 |
| Çim · Normal | 24 | 0 | 5 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 4 | 2 | 0 | 2 | 2/4 | 4/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 3 | 4 | 2 | %10,3* | %31,0* |
| 1201–1600 m | 50 | 7 | 8 | 8 | %14,0 | %46,0 |
| 1601–2000 m | 20 | 3 | 1 | 1 | %15,0* | %25,0* |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 56 | 5 | 6 | 5 | %8,9 | %28,6 |
| Arap | 51 | 9 | 7 | 7 | %17,6 | %45,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 46 | 8 | 5 | 4 | %17,4 | %37,0 |
| Maiden | 19 | 2 | 3 | 2 | %10,5* | %36,8* |
| Handikap | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
| KV-6 | 11 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %36,4* |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2022 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Kum | Çınar Bey | K. Gökçe | 6/7 | 7,10 |
| 30.12.2022 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Merry Legs | A. Dağdeviren | 5/7 | 27,30 |
| 30.12.2022 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Eurus | B. Mırık | 5/6 | 12,25 |
| 22.12.2022 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Son Of The Wolf | G. Gökçe | 3/6 | 5,10 |
| 18.12.2022 | İzmir | Şartlı 2 | 2000 Kum | Merry Legs | E. Çizik | 7/10 | 19,35 |
| 18.12.2022 | İzmir | KV-7 | 1200 Kum | Keleşhan | E. Aktuğ | 8/12 | 20,95 |
| 16.12.2022 | İzmir | Handikap 22 | 2100 Kum | Çınar Bey | E. Aktuğ | 5/10 | 10,35 |
| 15.12.2022 | İzmir | Maiden/Satış | 1400 Kum | Eurus | A. Yıldız | 1/10 | 19,65 |
| 08.12.2022 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Eurus | A. Dağdeviren | 7/11 | 14,25 |
| 04.12.2022 | İzmir | Handikap 22 | 1600 Kum | Keleşhan | A. Yıldız | 7/9 | 11,65 |
| 02.12.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Kum | Merry Legs | A. Dağdeviren | 4/8 | 29,60 |
| 02.12.2022 | İzmir | Şartlı 2 | 1400 Kum | Son Of The Wolf | A. Yıldız | 3/4 | 4,10 |
| 25.11.2022 | İzmir | KV-6 | 1900 Kum | Keleşhan | A. Yıldız | 7/7 | 24,50 |
| 17.11.2022 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Çınar Bey | A. Yıldız | 7/13 | 5,05 |
| 17.11.2022 | İzmir | KV-6 | 1400 Kum | Keleşhan | E. Aktuğ | 6/8 | 13,80 |
| 12.11.2022 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Merry Legs | B. Mırık | 9/14 | 38,05 |
| 12.11.2022 | İzmir | Maiden | 1200 Çim | Özbayraktar | M. Turan | 6/11 | 1,60 |
| 10.11.2022 | İzmir | Şartlı 5 | 1800 Çim | Muslih Ağa | H. Kaplan | 6/9 | 4,30 |
| 10.11.2022 | İzmir | Satış 2 | 1600 Kum | Son Of The Wolf | O. Yıldız | 5/8 | 12,50 |
| 05.11.2022 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Hürgökçe | G. Gökçe | 5/15 | 6,95 |
Sık sorulanlar
Özcan Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Özcan Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 30.12.2022, İzmir.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.