Antrenör
Nurettin Ateş
Nurettin Ateş'ın atları son 12 ayda 0 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 0 ilk üç derece aldı.
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurettin Ateş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| Son 12 ay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | – |
| 2020'den bu yana | 55 | 9 | 6 | 4 | %16,4 | %34,5 | −%39,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 19.07.2025, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55 | 9 | 6 | 4 | %16,4 | %34,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 26 | 4 | 2 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| Şanlıurfa | 22 | 4 | 2 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| İstanbul | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 9 | 3 | 3 | %23,7 | %39,5 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| 1201–1600 m | 18 | 2 | 3 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| 1601–2000 m | 14 | 4 | 1 | 0 | %28,6* | %35,7* |
| 2001+ m | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 48 | 8 | 6 | 4 | %16,7 | %37,5 |
| İngiliz | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 24 | 5 | 4 | 2 | %20,8* | %45,8* |
| Handikap | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| Maiden | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2025 | Ankara | KV-7 | 2100 Kum | Taçyiğit | E. Çizik | 1/6 | 2,35 |
| 27.06.2025 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Taçyiğit | S. Çelik | 4/11 | 11,15 |
| 24.06.2025 | Ankara | KV-7 | 1400 Çim | Zelişsu | M. Solmaz | 9/9 | 21,35 |
| 24.06.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 2100 Kum | Utkan | H. Çizik | 2/5 | 1,40 |
| 19.06.2025 | Ankara | Satış 2 | 1500 Kum | Piling | F. Çetinbaş | 10/16 | 18,70 |
| 19.06.2025 | Ankara | Şartlı 4 | 1500 Kum | Melisa Kızı | H. Çizik | 6/7 | 9,45 |
| 17.06.2025 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Taçyiğit | S. Çelik | 4/9 | 2,60 |
| 17.06.2025 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | My Bingo | B. Sarıdal | 6/8 | 63,00 |
| 13.06.2025 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Zelişsu | S. Çelik | 2/12 | 6,50 |
| 10.06.2025 | Ankara | Handikap 14 | 1400 Çim | Piling | F. Çetinbaş | 4/10 | 35,55 |
| 03.06.2025 | Ankara | Şartlı 3 | 1500 Kum | Ukulele | E. Çizik | 6/9 | 15,65 |
| 03.06.2025 | Ankara | Şartlı 2 | 1200 Çim | Ateşbaşar | E. Çizik | 6/6 | 17,95 |
| 31.05.2025 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Zelişsu | E. Çizik | 2/11 | 7,75 |
| 31.05.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2200 Kum | Taçyiğit | E. Çizik | 1/6 | 1,75 |
| 31.05.2025 | Ankara | Şartlı 5 | 2200 Kum | Utkan | M. Çelik | 5/6 | 1,75 |
| 31.05.2025 | Ankara | Handikap 14 | 1900 Çim | Piling | M. Akgöbek | 5/10 | 33,60 |
| 27.05.2025 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Taçmercan | K. Demirel | 9/10 | 16,95 |
| 23.05.2025 | Bursa | Şartlı 5 | 1900 Kum | Taçyiğit | S. Çelik | 1/7 | 3,40 |
| 22.05.2025 | Ankara | Handikap 16 | 1200 Kum | Ukulele | E. Çizik | 7/11 | 7,85 |
| 17.05.2025 | Ankara | Maiden | 1000 Çim | Ateşbaşar | M. Akgöbek | 7/12 | 26,60 |
Sık sorulanlar
Nurettin Ateş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 0 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Nurettin Ateş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 19.07.2025, Ankara.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.